lalovic
23.11.12,19:54
V nemenovanej LUBE som mal životnú poistku. Končila v oktobri. Žena mu ju kedysi navrhla, tak aj teraz iniciativne, ze sa pôjde opytat, co ako s tym treba.
Že za par dni poslu papier o ukonceni a na odoslanie penazi (2 lajstra ) / za 2 tyzdne nic neprislo.
Tak ona zas tam (akoze moja sb ) iniciativne zabehla.
Z nasej pobocky volali do centrumu. A ved ze ona (cvicena holubicka v centrume ) lajstra uz poslala. Odtialto sa teda pytala ze kam -
- no meno mala dobre, ale adresu o tri kilometre dalej - lebo ze ona tam ma taku nahodenu (fakticky neviem, ze preco by som jej dal pred 5 rokmi inu adresu, ked na tejto sme uz vyse 30 rokov !!!!!! ).
Z pobocky doniesla zena tie lajstra , vyplnil som , odniesol som - ze najneskôr do konca novembra poslu lovky. OK
Potom mi volala mi cvicena holubicka, ze co sa to tak mohlo stat , ze ona veru ma adresu taku, kam to poslala.
Horenapisane som jej naznacil / aj dobru adresu dal / aj telefon zopakoval /
AJ POVEDAL, ZE LAJSTRA SOM UZ ODOVZDAL na pobocke.
Pred tyzdom vsetky lovky uz aj dosli. OK
Lenze cvicenej holubicke posta vratila obalku, co zle adresuvala. A ona co ????????????????
Predsa : Poslala to na dobru adresu.
Dnes prisla obalka s lajstramy.
lalovic
23.11.12,18:58
Teda ze taketo mi poradte :
mam vyplnit znovu tie lajstra
mam ich zofort v pondelok zaniest na pobocku
je mozne , ze cvičená holubička je natolko vycvicena (nerozmyslat / nepametat ) . že posle lovky este raz ?