Filip123456
24.11.12,23:43
Dobrý deň, dlho v sebe držím nápad podnikania v moto-sektore - oblečenie, doplnky, príp. predaj motocyklov. Mám priestory vo vlastníctve cca 360m2 , na atraktívnom mieste, široko daleko žiadny podobný obchod podobných rozmerov,a som členom moto klubu s 50 členmi. o klientelu by problém nebol. len ma zaujíma ako to je s dodávateľmi moto sektoru aké majú podmienky, ako je to so zapožičanými motocyklami, resp. doplnkami. je treba kapitál vačší na nakúpenie tovarualebo je to formou prenájmu, alebo zapožičania?.. atd
za všetky odpovede Ďakujem.:)
Filip123456
25.11.12,19:12
Nemáte nikto skúsenosti s niečím takým?
Dáša_
25.11.12,20:14
motorkári sú dobrá komunita - keď už kupujú, tak netrochária. Žiadne 10 eurové obchody.
Čo sa dodavateľov týka, treba hľadať. Dú aj také, ktoré dajú na sklad a fakturuje sa iba predané.
Ale sú veci, ktoré budeš musieť mať. Nezoženieš u nás, ani v čechách, ani v európe. A tam budeš musieť platiť, tam myslím že iná možnosť neexistuje.
lujza.j
25.11.12,20:22
Indeed
25.11.12,20:45
Jožo Ráž má tiež taký jeden obchod a verejne povedal,že nic-moc.
Ice dive
25.11.12,20:48
Jožo Ráž má tiež taký jeden obchod a verejne povedal,že nic-moc.

zas na druhej strane, Jožo Ráž má aj iné príjmy a keď to možno porovnal so svojim motoobchodom... tak sú to asi iné činnosti, čo ho držia nad vodou:D:D:D

za jeden koncert možno zarobí viac ako obchod za mesiac... predsa len jeho cdčka počúva viac ľudí ako jazdí na motorke...
Filip123456
27.11.12,15:01
JE to na Záhorí, Skalica a okolie, možno počítať aj so zákazníkmi z čiech, nakolko susedný Hodonín, Breclav, Kyjov, je len pár km. vzdialené... a pre nich je teraz výhodné nákupy u nás v eurách, kvoli silnej českej korune, skúsim obvolať pár velkododávateľov, napr. super by bol LOUIS, ktorí sídli pri Viedni, a viem že veľa ludí tam chodí nakupovať, a ich nákupy tam vysoko presahujú sumu u nás priemernej mzdy.. :)