seal79
25.11.12,13:25
Ak mate info, prosim vas, budu trhy v Nowom Targu v sobotu 8.12.? Viem, ze si stale vo stvrtok a sobotu. Ale v sobotu 8. 12. bude cirkevny (nie statny) sviatok. Budu mat poliaci trh otvoreny?
lujza.j
25.11.12,13:15
Vo štvrtok a sobotu prebiehajú tradičné jarmoky.
V nedeľu sa v priestoroch trhoviska uskutočňuje burza áut. S výnimkou rôznych sviatkov, ktoré pripadajú na dni jarmokov. Jarmoky prebiehajú na trhovisku na sídlisku Bereki, blízko Alei Tysiaclecia (Aleje Tisícročia) – štátnej cesty smer Nowy Sacz. V blízkosti trhoviska sú k dispozícii parkoviská. Srdečne Vás pozávame na návštevu Nowego (Noweho) Targu.



http://www.nowytarg.pl/dane.php?cid=268

http://kalendar.azet.sk/sviatky-pl/
pivko
25.11.12,18:12
zodpovedané bolo a správne. trhy budú a ľudí bude jak na........
Miloš+
26.11.12,15:31
Určite budú, polskí šmelinári si nenechajú ujsť zisky. Bol som tam pred 3 týždňami, ale tak skoro zas nepôjdem, už sa to veľmi neoplatí. Chcel som si tam kúpiť zimnú bundu, ale pod 50€ som nič nenašiel a tu na SK som potom kúpil za 35€. Oplatia sa detské veci a kto sa nebojí ich konzumovať tak aj mäso a iné potraviny.
lujza.j
27.11.12,19:16
Určite budú, polskí šmelinári si nenechajú ujsť zisky. Bol som tam pred 3 týždňami, ale tak skoro zas nepôjdem, už sa to veľmi neoplatí. Chcel som si tam kúpiť zimnú bundu, ale pod 50€ som nič nenašiel a tu na SK som potom kúpil za 35€. Oplatia sa detské veci a kto sa nebojí ich konzumovať tak aj mäso a iné potraviny.
myslíš, že to bravčové čo sa sem vláči zo západu "čerstvé", ale pritom už má za sebou 10rokov hlbokého zmrazenia je lepšie:eek:
seal79
27.11.12,21:22
Dakujem Vam. Vsetko to co tu bolo "povedane" som si na webe nasiel. Ale aj tak ma viacero ludi varovalo, ze , kedze 8.12 je cirkevny sviatok, tak poliaci trh neotvoria. Mame ist autobusom velka skupina a nerad by som tam tahal tolko ludi zbytocne
pivko
28.11.12,08:52
V piatok som bol služobne v Nowom Saczy , Carefour - krásne karé bez kosti 12Zlt t.j 3 Eur/kg !!!
kde to žijeme?
DanielaSL
28.11.12,08:59
Dakujem Vam. Vsetko to co tu bolo "povedane" som si na webe nasiel. Ale aj tak ma viacero ludi varovalo, ze , kedze 8.12 je cirkevny sviatok, tak poliaci trh neotvoria. Mame ist autobusom velka skupina a nerad by som tam tahal tolko ludi zbytocne
Ja tam asi pôjdem teraz v sobotu ..tak sa na to opýtam, lebo čo ja viem, ak poliaci majú cirkevný sviatok, tak nerobia...
laurin
28.11.12,10:34
V piatok som bol služobne v Nowom Saczy , Carefour - krásne karé bez kosti 12Zlt t.j 3 Eur/kg !!!
kde to žijeme?

v slovakistane :mee:
DanielaSL
02.12.12,13:06
Neviem či to ešte zadávateľa otázky bude zaujímať..ale včera na trhu v Targu dve predavačky tvrdili, že trh 8.12. bude.... Inak včera bolo aj dosť málo ľudí..aj nič moc tovar. Boli sme sklamaní, keď to porovnáme ako bývalo ešte pred pár rokmi dozadu....
pivko
02.12.12,13:14
Ja tam chodím len na syr a syrové nite + dožrať sa baraninou u Jaška , sa čudujem čo tam tí ľudia nakupujú , oblečenie katastrofa horšie ako u Číňana a potraviny drahšie ako v obchode.
trisestri
02.12.12,18:59
predavaju tam baraninu a po com?
pivko
02.12.12,19:22
marinovanu , gotowanu v reštaurácii.
DanielaSL
04.12.12,07:13
My zase chodíme do jednej krásnej reštaurácie pri vode....smer z Targu na Nowy Sacz, nikdy si neviem zapamätať meno..na barscik...Inak máš pravdu... tovar príšerný...to už nie je to, čo bývalo....Keď si predstavím tie kabáty, bundy, kožuchy...jeden nevedel čo by skôr kúpil..a dnes..bieda.
mirka313
07.12.12,09:07
Zdravím, chcem sa opýtat, do kedy asi tak zvyknú byt trhy v sobotu???
pivko
07.12.12,17:04
Zdravím, chcem sa opýtat, do kedy asi tak zvyknú byt trhy v sobotu???
o 12:30 začínaju baliť .
O 14 the end.
DanielaSL
07.12.12,18:27
My sme odchádzali minule okolo 13:30 a ešte stánky veru fungovali.... A inak je na severe dnes nepríjemná zima a sneží......
pivko
07.12.12,19:57
Daniela choď do Sonczu , máš to bližšie v Targu sa nevyznáš.Začínajú baliť o 12:30 , dodávky sa už motajú po uličkách , o 14 zdochol pes a predávajú už len nešťastníci čo nič nepredali.A aj tak sa tam nič normálne nedá kúpiť okrem syru.
Kto chcce oblečenie tak po novom roku Krakow a tu:http://www.futurapark.pl/
DanielaSL
07.12.12,20:45
Ja chodím do Saczu...a máš pravdu...nič moc tam nemali...