martinmajlo
26.11.12,05:21
Prosím o radu. Mám nastavené podmienené formátovanie, ale funguje len v prípade:
1. Zatvorenia a opätovného otvorenia súboru
2. Prepnutia na iný list a opätovného zapnutia listu, v ktorom sa nachádza
3. Zmeny výšky, alebo šírky akejkoľvek bunky v tomto liste.

Pokiaľ neurobím jednu s týchto vecí, podmienený formát sa nespraví.
automatické prepočítavanie vzorcov mám zapnuté.
Ďakujem
Andre1983
26.11.12,06:54
Prosím o radu. Mám nastavené podmienené formátovanie, ale funguje len v prípade: 1. Zatvorenia a opätovného otvorenia súboru 2. Prepnutia na iný list a opätovného zapnutia listu, v ktorom sa nachádza 3. Zmeny výšky, alebo šírky akejkoľvek bunky v tomto liste. Pokiaľ neurobím jednu s týchto vecí, podmienený formát sa nespraví. automatické prepočítavanie vzorcov mám zapnuté. Ďakujem Ak máš prepočítavanie vzorcov zapnuté, malo by to fungovať. Ak to nevunguje, myslím, že klávesa na spustenie automatického prepočítania vzorcov je F9. Akú verziu office máš? 2003? 2007? 2010? Ja som mal podobný problém. Skopíroval som vzorce, ale neaktualicovalo výsledky, tak som musel pokaždé stláčať F9. A problém spočíval v tom, že som mal už dosť zastaralý počítač, málo RAM-ky a slabý procesor spred cca 6-tich rokov. Po výmene za nový počítač (2012) tento problém automaticky zmizol. Prípadne napíš, akú konfiguráciu PC máš, kuknem, či je to šrot ...
martinmajlo
30.11.12,21:03
PC: Intel celeron G530 2,4gHz, 4gb RAM, 64Bit Windows 7, Office professional 2010 plus... Klávesa F9 nepomáha. Ostatné vzorce ale fungujú OK, len toto formátovanie blbne.
martinmajlo
11.12.12,19:58
PC: Intel celeron G530 2,4gHz, 4gb RAM, 64Bit Windows 7, Office professional 2010 plus... Klávesa F9 nepomáha. Ostatné vzorce ale fungujú OK, len toto formátovanie blbne.