rado3105
26.11.12,09:09
Chystam sa podat trestne oznamenie na ministra Martina Glvaca a jeho napojenie na zlocinecke organizacie spojene s osobou Peter Sykora a:
- vytvaranie fiktivnych obchodov
- nahravanie zlocineckym skupinam
- vlastizrada

Vedeli by ste poradit ake body by boli vhodne alebo vhodnejsie?
marjankaj
26.11.12,08:37
No ak disponuješ takými informáciami, tak ich tam uveď. Informácie z internetu asi nebudú relevantné.

Ak to nebudeš vedieť dokázať, tak sa dopustíš krivého obvinenia.
rado3105
26.11.12,10:29
Hodim to ako podozrenie, a kedze podla orsr su jeho firmy prepojene so Sykorovymi a Sykorove dlzia statu obrovske peniaze, takze aj oni mi budu musiet dokazat ze nemam pravdu. Co je nemozne....
lubko6394
26.11.12,11:53
Ty máš predložiť dôkaz...
trisestri
26.11.12,11:53
chlope pokial nemas jasne dokazy,tak riskujes stihanie pre krive obvinenie,ale pravdebodobnejsie je ze podanie trestneho oznamenia bude zamietnute-jasne ze by sme chceli vidiet grazlov za mrezami,lenze dokazovanie je velmi problematicke a v tejto skorumpovanej krajine aj pri jasnych dokazov nemozne-viem to,lebo par som ich sam podal,boli svedkovia aj dokazy a vysetrovatel vysetrovanie zmanipuloval v prospech obvinenych.
marjankaj
26.11.12,12:55
Obviňuje tuším až vyšetrovateľ / žaluje prokurátor (a nie ty ).

http://www.najpravo.sk/rady-a-vzory/rady-pre-kazdeho/t/ako-podat-trestne-oznamenie.html
wagner
26.11.12,13:05
No neviem či by sa to z polície, kde to podáš, dostalo aj vyššie. Ty môžeš podať akurát podnet na preskúmanie, či nedošlo k spáchaniu tresného činu. Ale obviňovať nie je v Tvojej kompetencii. Chápadlá chobotníc majú dlhý dosah, aj tak neuspeješ. A v budúcnosti Teba a Tvoju rodinu budú "mať radi" Presne ako za komunizmu. Budú Ti znepríjemňovať život. Aby sa na to musel pozrieť prokurátor, (Trnka :D :eek: ) tak to by museli poriadne rozmazať média. Inak nemáš šancu.
trisestri
26.11.12,13:11
Obviňuje tuším až vyšetrovateľ / žaluje prokurátor (a nie ty ).

kde pisem ze ja,este raz dokladne precitaj cely moj prispevok-pisem v nom o podani trestneho oznamenia a nie o obvineni./zaloba pre krive obvinenie je myslena v zmysle moznosti terminus technikus ktora moze hrozit od policie v pripade ak niekto neuspeje zo svojim podnetom na trestne stihanie,ale to je skor teoreticka rovina,prax byva komplikovanejsia/