mirkahod
26.11.12,19:36
Prosím vás Prišiel mi raz papier Slovenský obchodný register- podvod ja som to poslala a nedočitala som si to a dnes mi prislo zaplatiť takmer 1000€ ja som sa z toho zrútila. Poradte mi ako mám to odvolať a kam mám ísť ja nie som na behanie po súdoch musím sa obrátíť na políciu alebo právnika myslela že mne sa to nemôže staťPomôžte mi Ďakujem
misoft
26.11.12,19:03
Mila123
26.11.12,19:10
martinetto
26.11.12,21:49
V každom prípade, stále klientom prizvukujeme pri zakladani s.r.o., že určite Vám skôr dôjde do schránky list z "registrov" s poštovou poukážkou / zálohovou faktúrou, aby túto zásielku vyhodili, pokiaľ nemajú záujem o platenú reklamu... Žiaľ, sám som si čítal samotnú objednávku a k veľkosti použitého písma by sa asi nemohla ani vyjadriť Komisia pre posudzovanie podmienok v SPOTREBITELKYCH zmluvach. Prípadne, skúúste tu niekto pripojiť scan, za opýtanie sa najkompetentnejšieho nič nedám.
mirkahod
27.11.12,07:48
mirkahod
27.11.12,07:49
Všetci píšu ako to nepodpisovať ale čo s tým keď je to podpísané!?
JankaO
27.11.12,07:57
Treba si prečítať už podpísanú zmluvu v časti, kde ste sa dohodli kedy a za akých podmienok je možné od zmluvy odstúpiť, prípadne ju zrušiť. V každom prípade treba vychádzať zo zmluvy. Paušálne sa radiť nedá, nikto nevie, s čím si pri podpise súhlasila.Väčšina odpovedí na tvoje otázky je v zmluve.