zabehnutyobchod
26.11.12,23:53
Dobry den (vecer),

Uz dlhsiu dobu dostavam nechcenu reklamu na pozicky od firmy CRESCO GROUP s.r.o (Ceska Republika). Dana firma ju neustale posiela na vsetky moje emaily, pricom odhlasenie sa z odberu reklamy nepomoze - zaregistruju si novu internetovu adresu (domenu) a posielaju ostosest opat a dookola. Pokial to nie je z ich oficialnej adresy, tak si najimaju "ociernene" emailing sluzby, ktore tiez funguju 1-2 tyzdne, avsak za ten cas su otravne ako muchy. Cudujem sa bankam, ktore uzatvaraju dohody s takymito satelitnymi firmami, ktore robia v ich mene nasilny a otravny marketing, co svedci o ich charaktere. Urcite by som ja ako zakaznik nemal zaujem uzatvarat pozicku s firmou, ktora kazde 2 tyzdne vystupjue pod inym odosielatelom.

Prosim Vas, je mozne s tym nieco robit? Slovenske sudnictvo asi nepomoze, existuje nejaka moznost verejnej databazy kde ich nahlasit ako SPAMmerov aby im konecnce blokovali emaily globalne?

Dakujem za pomoc, standartne taketo veci zmazem a dalej neriesim, ale tato spolocnost je hrozne otravna, neviem uz co s nou. Som v praci, soferujem, som na veceri - pipne email a co vidim - reklama od CRESCO GROUP , clovek hned strati aj chut do jedla...
zabehnutyobchod
26.11.12,22:58
trosku som posurfoval a nasiel som dalsie odkazy, pravdepodobne sa naozaj jedna o neserioznu firmu / podvod, ktora vlastni aj domenu schvalime (tecka) cz , tomovapujcka (tecka) cz , atd... uz o nich bola debata tu:
http://nabidka-pujcek.cz/tag/cresco-group-podvod/
http://www.lupa.cz/zpravicky/steznosti-na-udajny-spam-od-cresco-group-se-mnozi-tentokrat-jde-o-ibankomat-cz/
freddy87
27.11.12,11:26
Nastav si na svojich mailoch filter, aby maily automaticky hádzalo do koša, resp. zmazávalo bez tvojho upozornenia... Pokiaľ to chodí z inej adresy stále, tak si nastav filter na text, ktorý je podobný pri všetkých mailoch...
cuco_pd
23.12.13,15:37
Tato skurvena agentura mi v podstate ukradla totoznost ak vitiahnete na na mna nejaku pozicku elektroniku alebo podobne *****inu udam vas a ak to nepomoze tak to steba vimlatim do posledneho centu !!!!!
cuco_pd
23.12.13,16:28
Oni maju aj cislo mojho OP mna mail nezaujma
buchač
23.12.13,16:31
To číslo OP si vycucali odkiaľ ???????
cuco_pd
23.12.13,16:32
Mne este ani ziadny nedosiel
cuco_pd
23.12.13,16:34
V podstate odoma lebo som to bepreveroval ta stranka bola tak dvoverihodne spravena
cuco_pd
23.12.13,16:39
Idem asi hned na policiu
kopretinka
23.12.13,16:42
lol
cuco_pd
23.12.13,16:51
Poradite mi ???
cuco_pd
23.12.13,16:54
Ale maju iba rod cislo a cislo OP
kopretinka
23.12.13,16:58
udam vas a ak to nepomoze tak to steba vimlatim do posledneho centu !!!!!
to nás tu na Porade chceš mlátiť? za čo? za svoju vlastnú hlúposť,že si niekam napísal svoje rodné číslo a OP?
cuco_pd
23.12.13,17:00
Keby mas zdipku rozumu tak pochopis komu to patry a teda je to tvoja stranka ?
lujza.j
23.12.13,17:05
hlavne, že ty máš rozum....čo si teraz hustý...tu držkuješ...do nás, ty si zato móžeš...!!!chod podať oznámenie na políciu...aspoň sa pobavia aký si hňup:D
cuco_pd
23.12.13,17:10
Ty bi si isla ?
buchač
23.12.13,17:12
Ja BI som určyťe nedal hocykomu svoje rodné čýslo a any čýslo OP ...
cuco_pd
23.12.13,17:16
Tomu ver uplnu kktininu som spravil ale nemaju ani datum vidania op ani moj ucet vlastne nemaju nic
kopretinka
23.12.13,17:31
dátum vidanya ym je k ňyčomu a tvoj účet tyež nepotrebujú.Jasné,je to moja stránka.
moj ty dúchod......
arizona
23.12.13,20:26
koho udas? A ako ti ukradli totoznost? Mozes vysvetlit?
Podpo
01.09.15,17:03
Dobry taktiez mam velmi nepekne skusenosti s udajnou firmou GRESCO GROUP.No po mojich zisteniach z ceskej republiky sa obavam ze zneuzivaju osobne udaje obcanov slovenskej republiky v cechach a pravdepobne aj opacne taktiez v ceskej republike vyberali poplatky vopred za poskitnutie poziciek ktore vsak nikto nedostal !U nas funguju na nete ako LASKAVA POZICKA,=VYNIKAJUCA POZICKA = VYTUZENA POZICKA.VYHYBAJTE SA TYMTO SYRANKAM A TI KTORY MAJU S NIMI SKUSENOSTI PROSIM HNED KONTAKTUJTE 02/58272 144 JE TO VEDUCI SOI ,TREBA TAKYCHTO VYPRASIT STEJTO KRAJINY