AnRy99
27.11.12,20:44
Zdravím,

mám záujem začať podnikať ako e-shop s oblečením, konkrétne by to boli viac menej iba mikiny, košele a pod. / to je nepodstatné.

Neviete mi poradiť, ako zoženiem nejaký veľkosklad? Alebo ako mám začať s výberom dodávateľa?
Googlim googlim a niečo takéto asi možné nie je, lebo sa mi to ani nepodarilo.

Poradte mi prosím, ďakujem
taiko
27.11.12,19:51
co konkretne chces predavat? aku znacku, aky gender, aky vek, aky styl, aky sortiment?
AnRy99
27.11.12,19:53
Ide o značku OMBRE. Nepotrebujem široký sortiment, stačil by sortiment, čo je konkrétne na stránke ombre.pl. Ale chcel by som to odoberať priamo zo zdroja, aby to nešlo cez ďalších piatich. Proste priamo z veľkoobchodu. Pozri si tú stránku ombre.pl a presne toto by som chcel. Aj ten sortiment, len neviem ako sa prepracovať k dodávateľom. Prosím, ak vieš tak mi poraď. Ďakujem
taiko
27.11.12,20:23
Ide o značku OMBRE. Nepotrebujem široký sortiment, stačil by sortiment, čo je konkrétne na stránke ombre.pl. Ale chcel by som to odoberať priamo zo zdroja, aby to nešlo cez ďalších piatich. Proste priamo z veľkoobchodu. Pozri si tú stránku ombre.pl a presne toto by som chcel. Aj ten sortiment, len neviem ako sa prepracovať k dodávateľom. Prosím, ak vieš tak mi poraď. Ďakujem

MILPAP S.C.
Michał Gromotowicz,
Łukasz Gromotowicz
15-157 Białystok
Nip. 575-183-64-40
Regon 240826493



Tel: 790 717 587
Email: shop@ombre.pl (%73%68%6f%70@%6f%6d%62%72%65.%70%6c)
AnRy99
27.11.12,20:27
Ak sa ťa môžem spýtať, ako si našiel tieto údaje?
Písal som mail na tento mail co si mi tu poskytol, ale to je mail ku tomu internetovému obchodu a nie k výrobcovi prípadne veľkoskladu. Či sa mýlim?

Firma MILPAP S.C.?
Vieš čo som ku tej firme našiel?
Toto:
Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom špirálových trubíc vinutých papierových (náprstok). Sme mladá, rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť. Máme skúsený personál. Zameriavame sa na kvalitu a presnosť výkonu, chceme byť naše hlavné prednosti. Máme najmodernejšie stroje na výrobu rukáve. Nastavte na potreby našich zákazníkov, a to aj najnáročnejšie, chceme, aby naše výrobky spĺňajú ich očakávania. Sme otvorení pripomienky, návrhy a kritiku. Veríme, že spätná väzba od zákazníkov podporí rýchly rozvoj našej spoločnosti.
taiko
28.11.12,06:48
AnRy99, so vsetkym respektom a uctou k Tebe. AK mas problem sa dopracovat k vyrobcovi, aj ked mas k dispoziici cisla a adresy, ktore su uvedene na stranke internet shopu, ktory predava dane vyrobky (Len tutu znacku) tak to s Tvojim podnikamim ruzovo nevidim.
Ako si prisiel na to, ze je to len kontakt k internetovemu obchodu? Ved to, ze to je na stranke obchodu, neznamena, ze to plati len pre obchod. Je tam aj adresa kamenneho obchodu. (sklep stacjonarny). Mas tam aj telefoonne cisla. Som presvedceny, ze Ti tam bude niekto schopny povedat, ci sa da s nimi spolupracovat a ako to mas urpbit.

Co sa tej firmy tyka, urcite si pocul o tom, ze jedna firma moze mat mnoho predmetov cinnosti. Takto je to predpokladam aj s firmou MILPAP S.C, ktora podla mna okrem vyroby papierovych trubiek, prevadzkuje tento shop a mozno stoji aj za vyrobcom tohoto oblecenia. To sa vsak dozvies, len ked im zavolas. Vies ja neviem, ci ta firma stoji za tou znackou, ale mas vsetky info k tomu , aby si to mohol zistit.

Nezabudni, ked chces s niekym obchodovat, majlovy kontakt nestaci.
taiko
28.11.12,06:57
http://www.x-trader.cz/obsah/o-x-trader-cz

oficialny distributor pre CR

a vyzera to tak, ze aj pre Slovensko
Wayfarer.cz je exkluzivním distributorem pánského oděvu značky Ombre Clothing na území SR.