AGRO
20.02.06,15:47
Otázku som sa snažila napísať do rubriky - ako na to? - ale tam ma to nepusti, preto to píšem sem.
Dá sa nieakým spôsobom vrátiť k téme ktorú som pozerala v priebehu dňa?
Dá sa nieako označiť, alebo presunuť pod moju značku ?
Pýtam sa preto , lebo keď si dám vyhľadať príspevky pod mojou značkou mám tam aj niektoré ktoré som prezerala,ale nie všetky.
Zatial to robím tak, že mám papier a tam si zapisujem témy a aj od koho sú. No zdá sa mi to pracné.
Ďakujem.
bepo
20.02.06,15:07
V hlavičke prvého príspevku máš Práca s témou,tam klikneš a dáš si Sledovať túto tému,možnosti upozorňovania na Neželám si upozorňovanie a folder Sledované príspevky.Neskôr sa k téme vrátiš tak že klikneš hore na záhlaví Skratka a tam je Rôzne-Sledované témy.Tam sa aj dajú vymazať zo sledovania.
Alebo len v Skratka-Dnešné príspevky ale to sa zobrazia všetky príspevky a že ich je teda dosť :D
Chobot
20.02.06,15:13
Otázku som sa snažila napísať do rubriky - ako na to? - ale tam ma to nepusti, preto to píšem sem.
Dá sa nieakým spôsobom vrátiť k téme ktorú som pozerala v priebehu dňa?
Dá sa nieako označiť, alebo presunuť pod moju značku ?
Pýtam sa preto , lebo keď si dám vyhľadať príspevky pod mojou značkou mám tam aj niektoré ktoré som prezerala,ale nie všetky.
Zatial to robím tak, že mám papier a tam si zapisujem témy a aj od koho sú. No zdá sa mi to pracné.
Ďakujem.

Keď si prezeráš tému, tak pod tými všetkými reklamnými bannermi máš jednu modrú lištu s rôznymi možnosťami "Práca s témou" "Hľadať v téme" " Hodnotiť príspevok" ... a práve v tom prvom, keď si klikneš na šípku dole máš možnosť "Sledovať túto tému". Keď si na to klikneš, tak si ju zaradíš do sledovaných tém (prípadne si môžeš zažiadať aj zasielanie upozornenia na Tvoj e-mail, keď niekto pridá príspevok). Ak si chceš zobraziť Tvoje sledované témy, tak zase v hlavnom menu je možnosť "Skratka" a tam klikneš na "Sledované témy". Tak sa Ti zobrazia všetky Tebou zvolené sledované témy. Teda nemusíš ich prácne vyhľadávať v celej porade.

Je ešte kopec iných možností, ako si označiť zaujímavé témy, napr. prisaním do obľúbených stránok v Internet Explorer, prezeraním histórie navštívených sránok, ale pokiaľ Porada ponúka možnosť sledovania obľúbených tém, tak je škoda to nevyužívať.
AGRO
20.02.06,17:55
Veľmi pekne ďakujem.
Maya1
02.03.06,08:24
Na porade som asi pred mesiacom čítala tému o vysporiadaní zostatku na účte 042 a neviem ju nájsť. Funkcia vyhľadávania mi nepomáha. Pomôžte niekto. Nabudúce si ju označím... Vďaka
lenkak
02.03.06,17:01
mysimis
15.01.07,12:19
Neviem prečo, ale od dnešného rána sa mi nastavenia "sledované témy " prestali fungovať. Pracne si vyhľadávam témy na ktoré som odpovedala. Poraďte mi prosím čo mám s tým urobiť?
Zoltán Kovács
15.01.07,12:21
Neviem prečo, ale od dnešného rána sa mi nastavenia "sledované témy " prestali fungovať. Pracne si vyhľadávam témy na ktoré som odpovedala. Poraďte mi prosím čo mám s tým urobiť?

Ja to riešim tak, že si dám v Nastaveniach zobraziť témy do ktorých som prispel. Zobrzuje to pekne v časovom slede.
Zita5
15.01.07,12:22
Môžeš aj z profilu ..... a klikni

Nájsť všetky príspevky od mysimis (http://www.porada.sk/search.php?do=finduser&u=1495)
mysimis
15.01.07,12:24
Ja to riešim tak, že si dám v Nastaveniach zobraziť témy do ktorých som prispel. Zobrzuje to pekne v časovom slede.
V nastaveniach si to kde viem zobraziť? V ktorom okienku?
Marína
15.01.07,12:27
Miška, alebo si daj Rozšírené vyhľadávanie, do okienka Užívateľské meno napíš svoj nick a je to.
Lydka R
19.01.07,17:32
Trápim sa už hodnú chvíľu a nejde mi to. Ako vložím do svojej odpovede odkaz na miesto, kde sa už daná téma rozoberala?:confused:
Hlinkovx
19.01.07,19:25
otovríš si tú tému..kde už bola rozoberaná tá ktorá téma ..
hore v prehliadači si skopíruješ link - bude zafarbený
/klikneš naň - bude zafarbený - dáš CTRL C /
a ideš do témy..kde ten link chceš vložiť
a dáš CTRL V
a je to
Lydka R
19.01.07,20:35
ďakujem pekne, dúfam, že mi to pôjde