josadko
28.11.12,20:14
Ahojte, som z BB, potrebujem vyvrtat do steny (panelu) v byte dierku pre zavesenie nastennych hodin. Nemam vlastnu vrtacku, neviete o niekom, kto robi taketo mini sluzby, ze pride a za poplatok urobi v byte co treba a aby to nebolo zbytocne drahe?

Nasiel som stranky "hodinovych manzelov" ale ti si uctuju min. sazdbu dve hodiny a ja fakt nepotrebujem nic ine, len vyvrtat jednu dierku do panelu.

Budem rad za akekolvek info.
buchač
28.11.12,19:19
Ahojte, som z BB, potrebujem vyvrtat do steny (panelu) v byte dierku pre zavesenie nastennych hodin. Nemam vlastnu vrtacku, neviete o niekom, kto robi taketo mini sluzby, ze pride a za poplatok urobi v byte co treba a aby to nebolo zbytocne drahe?

Nasiel som stranky "hodinovych manzelov" ale ti si uctuju min. sazdbu dve hodiny a ja fakt nepotrebujem nic ine, len vyvrtat jednu dierku do panelu.

Budem rad za akekolvek info.
To nemáš kámoša ...
Alebo nepoznáš nikoho ...respektíve kamošovho kámoša kámoš ...???
lujza.j
28.11.12,19:56
:eek: si požičiam vŕtačku a navŕtam aj sama....
avalik
28.11.12,20:02
ja som si pozicala vrtacku v Baumaxe ... navrtala, lustre zapojila a vratila ... tusim pozicovne 10 € a vrtaky som si kupila tiez za 10 € (tie mi zostali)
arizona
28.11.12,20:04
V panelaku neustale niekto nieco preraba a vrta.
Staci,ak sa zapocuvas odkial idu zvuky vrtacky a behnes sa spytat, ci by ti neurobili nejaku sluzbicku...
;)

Ak sa ti zda draha sluzba nejakej firmy, tak mozno mas na okoli pozicovnu naradia...platis iba za pozicanie
buchač
28.11.12,20:30
Alebo aj iné riešenie ...

Existuje niečo takéto , stačí len do príslušného obchodu zbehnúť ...
Samozrejme , kúpim také , čo udrží daný predmet ... je ich viac veľkostí ...

http://www.top-shop.sk/image/1791101.jpg
Ice dive
28.11.12,20:33
v BB je určite aj Baumax alebo iná požičovňa náradia... prípadne tých 30 € do nejakej "čínskej" vŕtačky by som investoval, však na jednu dve diery za rok by aj mohla stačiť... aj niekoľkým generáciám :D:D:D
srska
28.11.12,20:36
sused nepožičia?:)