Eduscho78
29.11.12,10:15
Niekedy mi Word pridá do štruktúry dokumentu aj niektoré (nie všetky) riadky so štýlom Normálny aj iné nie-nadpisové štýly. Mám podozrenie že to spôsobuje editácia dokumentu v staršej verzii Wordu (kolegovia), ale keď si to otvorím zase ja (Word 2007), už to neviem natrvalo odstrániť, len pri každom otvorení súboru znova a znova:
1) označiť celý dokument
2) otvoriť ponuku Odsek
3) nastaviť Úroveň prehľadu: "Základný text"
Po zavretí dokumentu je to však stratené a keď potrebujem nejaký dokument rýchlo otvoriť (zákazník na telefóne) a niečo v ňom nájsť, veľmi to zdržuje.

Na požiadanie pošlem video capture
sthruska
29.11.12,09:35
Veľmi nerozumien tomu čo píšeš, ale jedna možnosť tu je. Prejsť nastavenia vo všetkých inštalovaných wordoch a zamerať sa na automatické/intelignetné funkcie. Zásadne ich vypínam.

Hlavne mám na mysli - zaznamenávať zmeny štýlu. To rozhodne vypnúť.

Ale úroveň prehľadu/náhľadu predsa nijakým spôsobom neovplyvňuje obsah dokumentu. Bežne si to prepínam.
Eduscho78
29.11.12,10:55
Obsah je OK. Problém je s mapou dokumentu.
Dosah na nastavenia kolegov žiaľ nemám, musím hľadať riešenie ako opraviť dokument u seba, aspoň do doby, kým to zase vezme jeden z kolegov.
Eduscho78
29.11.12,11:08
YES! Urobil som nasledovné kroky (netvrdím že sú všetky nutné):
1) Vypnúť "inteligenciu" Wordu - dal som preč fajku z "Inteligentný výber odsekov" a "Zaznamenávať zmeny formátovania"
2) nastaviť celému textu dokumentu Úroveň: Základný text, aby to v štruktúre vyzeralo OK
3) zatvoriť lištu/ľavé okienko "Štruktúra dokumentu"
4) zavrieť Word
5) znovu otvoriť dokument

Ďakujem sthruska za časť 1)