Babuliak
29.11.12,21:16
Dobry den hladam velkoobchod, sklad, kde by mi vedeli predat vo velkom mnozstve vlasy urcene na predlzovanie vlasov, pripadne material a prislusenstvo na rozne techniky predlzovania

neviem prist na to odkial vsetci ty ludia co predavaju po inernete vlasy beru samotne vlasky?:eek: a pekne si tam davaju take prirazky ze na velky odber to by som sa nedoplatila:(

neviete mi prosim poradit?! eviem ci vobec nieco take existuje u nas na Slovensku
trebars na Vajnorskej alebo tak?!:rolleyes:
lujza.j
29.11.12,20:24
bobekoad
29.11.12,20:44
čína to istí :-)
lujza.j
29.11.12,20:55
čína to istí :-)
to si kto dá na hlavu:eek:
Babuliak
29.11.12,21:55
to si kto dá na hlavu:eek:

polovica vlasov je aj tak z ciny takze myslim ze kazda druha baba azijske vlasy su dostupne hned vedla ruskych a brazilskych....

lenze potrebujem zohnat velkoobchodne ceny google mi vyhlada prave e-shopy ktore uz maju svojich dodavatelov takze maju ceny ze 2-3 e za pamienok :eek:takze mi to moc nepomohlo ... preto sa pytam na velkosklad na slovensku alebo cesku
lujza.j
01.12.12,17:18
polovica vlasov je aj tak z ciny takze myslim ze kazda druha baba azijske vlasy su dostupne hned vedla ruskych a brazilskych....

lenze potrebujem zohnat velkoobchodne ceny google mi vyhlada prave e-shopy ktore uz maju svojich dodavatelov takze maju ceny ze 2-3 e za pamienok :eek:takze mi to moc nepomohlo ... preto sa pytam na velkosklad na slovensku alebo cesku
sa "bavíme" o akých pravých vlasoch?
sonab2007
21.01.13,14:05
napiste pucher@seznam.cz