Jurko Pacholský
01.12.12,10:27
Zdravim ja len by som sa chcel opytat. Ak som szco a nie s.r.o a napisem na ico 2 telefony u mobineho operatora mam s toho nejake vyhody v danovom priznani? Zivnost mam len kratko asi tyzden. Dakujem velmi pekne.
Jurko Pacholský
01.12.12,09:46
Slecna alebo pani, ja sa slusne pytam ci mam s toho nejake vyhody. Neplette prosim Vas 2na3. Moja otazka je jasne polozena v danovom priznani nieco dostanem spat ci nie? A prosim zdrzte sa Vasich premudretych reci.
Tweety
01.12.12,11:19
Zdravim ja len by som sa chcel opytat. Ak som szco a nie s.r.o a napisem na ico 2 telefony u mobineho operatora mam s toho nejake vyhody v danovom priznani? Zivnost mam len kratko asi tyzden. Dakujem velmi pekne.
Aké výhody by si chcel? Uveď príklad. ALe k tým telefónom, len ten, ktorý používaš v súvislosti s podnikaním, je daňovo uznaným výdavkom. PS, takže založiť si pred týždňom firmu a mať hneď dva telefóny, sa mi zdá trochu prehnané, veď ešte ani nie si v podnikaní poriadne rozbehnutý.
Jurko Pacholský
01.12.12,11:27
Mam internet a jeden telefon slecna alebo pani. Vytvoril som eshop a za tyzden mam 5 objednavok. Obvolavanie klinetov a riesenie objednavok cez paypal teda internet. Staci?...ok som rad ze sme sa povenovali naco mi to je a teraz k veci naozaj.

PYTAM SA CI DOSTANEM NAZAD NEJAKE PERCENTO S TOHO CO BUDEM PLATIT MESACNE TELECOMU. POROSIM ODPOVED ANO/NIE dakujem
lubko6394
01.12.12,11:34
Však máš 5 objednávok za týždeň, svet je gombička, tak nechápem prečo Ti čvarga má radiť čo s paušálom.
Tweety
01.12.12,11:35
Mam internet a jeden telefon slecna alebo pani. Vytvoril som eshop a za tyzden mam 5 objednavok. Obvolavanie klinetov a riesenie objednavok cez paypal teda internet. Staci?...ok som rad ze sme sa povenovali naco mi to je a teraz k veci naozaj.

PYTAM SA CI DOSTANEM NAZAD NEJAKE PERCENTO S TOHO CO BUDEM PLATIT MESACNE TELECOMU. POROSIM ODPOVED ANO/NIE dakujem
Chcelo by to trochu menej aroganie.:) Asi sám nevieš, čo píšeš, písal si o dvoch telefónoch, preto aj odpoveď je ku dvom. A musíš uviesť od koho očakávaš a aké %? Lebo neviem , čo vlastne chceš. O výdavkoch som už napísala. A neporušuj ETIKETU Porady.
Xanti
01.12.12,11:38
PYTAM SA CI DOSTANEM NAZAD NEJAKE PERCENTO S TOHO CO BUDEM PLATIT MESACNE TELECOMU. POROSIM ODPOVED ANO/NIE dakujem NIE.
Jurko Pacholský
01.12.12,11:39
Za prvy tyzden ty inteligent :) Bol by si velmi rad keby tebe sa nieco take poradilo debilko :) Dakujem za vase neskutocne rady viacej sa dozviem na tuto temu asi aj na pokeci :D
wirgi
01.12.12,11:41
Záleží, či budeš viesť účtovníctvo, alebo si budeš uplatňovať paušálne výdavky.
Tweety
01.12.12,11:42
Za prvy tyzden ty inteligent :) Bol by si velmi rad keby tebe sa nieco take poradilo debilko :) Dakujem za vase neskutocne rady viacej sa dozviem na tuto temu asi aj na pokeci :D
Tak prečo si zablúdil sem? Nikto ťa tu nedrží a nauč sa písať a čítať. Apropó a vieš, čo znamená pojem inteligent? Škoda reči, či písania.
bodliak
01.12.12,11:42
Jasné, že niečo dostaneš.
Zaregistruj sa na portále Daňovej správy, každý mesiac robia nejakú akciu,
minule bol napríklad Cash-back z každej včas uhradenej faktúry.

No a keď sa staneš plátcom DPH, tak budeš štandardne dostávať 20 % naspäť. Minulé kolo vyhral istý Vareha, ten takto získal späť asi 14 milionov.
Tweety
01.12.12,11:46
A ešte aj získa