TheSteven
01.12.12,14:15
Ahojte, ako už z názvu vypovedá potreboval by som pomoc so vzdialenou správou počítača na LAN sieti cez CMD/Príkazový Riadok , hladal som veľa príkazov v CMD ale nenašiel som nejaky cez skory by som vedel ovladať PC na diaľku a viem že sa to da lebo kamarát to tiež robil cez CMD, no nechce mi povedať ako, alebo keď by ste už vážne nevedeli tú vzdialenú správu PC nejako poradiť, tak by som sa chcel spýtať ako sa dá cez CMD na môj počítač ak je tam ôen jeden používatel a nemám tam nejake opravnenie lebo su všetky riadene cez jeden počítač,,, Ako napr. v škole. ak robim nejaku blbosť v triede učitel mi cez svoj PC vypne tem môj lebo sa na seba poprepajane a na normálnych PC nemám ani povolenie urobiť adresar na Ploche.. neviete niekto pomoc s vzdialenou spravou PC alebo získať nejako cez CMD Administratívne práva na PC a konkrétne iba na jeden... prosím pomoc mám taký jeden problem ktory tu radšej nechcem písať... chcem iba niekoho poštvať trošku ale tak aby o tom nevedel.. a ani nevedel že kto tu to robí díky vopred za radu ak sa bude dať.. :)
sthruska
01.12.12,13:28
Tak to si na zlom mieste!
Fero11
02.12.12,08:05
To by bolo velmi jednoduche, keby to slo tak ako si to popisal. To by kazdy kazdemu robil zle, len tak zo srandy. Samozrejme PC sa da ovladat aj na dialku, ale je potrebne nastavit to v PC.
OK dajme tomu, ze sa dostanes pomocou telnetu do druheho PC a co potom ?? zaujmalo by ma ako by si ho chcel postvat trosku
sthruska
02.12.12,08:13
mimotemyNajlepšie by ho "poštval", keby ho zavolal na pivo a potom ho nechal zaplatiť.