MirkaT
01.12.12,18:46
Dobrý deň, chcela by som stráviť letnú dovolenku v r. 2013 s rodinou v Prahe. Viete mi poradiť nejaké lacné ubytovanie v Prahe, nemusí to byť v centre. Potrebovala by som ubytovanie pre 2 dospelé osoby a 2 deti a aby súčasťou ubytovania bola kuchynka, kde by sme si mohli variť. Ďakujem za každú pomoc.
ACCNT
02.12.12,07:37
dost dobre by bolo dat orientacnu cenu, co este nie je vela.
ja som tam naposledy byval v hoteli peko. maju aj kuchynku na izbe. byval som tam ale sam v 2postelovej izbe, takze neviem ci maju aj viacpostelove izby.
prip. skus pozriet stranku: www.tripadvisor.com a www.booking.com
arizona
02.12.12,07:42
Ingrid Ondruskova
02.12.12,07:51
My sme boli toto leto ubytovaní /2 dospelí a 2 deti/ v Dejviciach tzv. Sinkuleho kolej na ul. Zikova 702/13, bolo nám super...k metru pár krokov, neďaleko námestíčko s malými obchodíkmi /aj potraviny/, dokonca aj malá cukráreň, resp ako mliečny bar, kde sa dalo v pohode naraňajkovať...boli sme fakt spokojní...
euina
19.12.12,13:07
My sme boli už druhý krát ubytovaní v www.kdm.cz (http://www.kdm.cz), je to internát pre dievčatá, vedú to mníšky, bývali sme na vrchnom poschodí, kde je k dispozícii terasa s výhľadom na hrad a aj kuchynka, kde bola mikrovlnka, varná konvica a chladnička. Oproti cez cestu dobré potraviny, tam sme si chodili kupovať na raňajky. KDM poskytuje aj obedy a večere, asi za 67 Kč na osobu, čo je v blízkom okolí najlepšia cena, lebo ceny v centre ma fakt ohúrili. Varili tam dobre. Ubytovňa je asi 10min cesty na Václavské námestie, hneď pri vchode je vstup do metra a zastávka električky. Ak pôjdeme na budúce, znova využijeme. Ceny za ubytovanie boli tiež prijateľné a na centrum nízke. Kľudne tam zavolajte, na recepcii sedí veľmi ochotný pán, podá Vám všetky potrebné info.:)