minonka1980
02.12.12,08:43
Zdravím Vás poraďaci, zatiaľ ste mi vždy vedeli poradiť :-).Kúpil som mobil nokia C5 00 a je aktívny iba na T-mobile.Rád by som využíval i na iné siete a softy-kalculátori na zistenie kódu sú iba na staršie typy MT podľa IMEI codu. Pod baterkou mám nejaké údaje ako FCC ID,CODE,model,typ a samozrejme i IMEI cod. Vie mi niekto poradiť aký soft,prípadne ak mu poskytnem IMEI cod vie mi to poprípade odbllokovať,že mi poskytne kód. Ďakujem krásne
KoxXxo
02.12.12,11:17
Doma to neurobíš, treba navštíviť neautorizovaný servis.
Chobot
02.12.12,18:41
Zdravím Vás poraďaci, zatiaľ ste mi vždy vedeli poradiť :-).Kúpil som mobil nokia C5 00 a je aktívny iba na T-mobile.Rád by som využíval i na iné siete a softy-kalculátori na zistenie kódu sú iba na staršie typy MT podľa IMEI codu. Pod baterkou mám nejaké údaje ako FCC ID,CODE,model,typ a samozrejme i IMEI cod. Vie mi niekto poradiť aký soft,prípadne ak mu poskytnem IMEI cod vie mi to poprípade odbllokovať,že mi poskytne kód. Ďakujem krásne

Ak je paušál, ku ktorému bol mobil už po dobe viazanosti, tak to to t-com spraví za 4 eury.
minonka1980
03.12.12,07:10
To viem poraďáci, že to spraví T-mobile,neautorizované servisy,ale to čo dám im,môžem mať na kávu:-) a okrem toho chcem si to spraviť sám,rád sa učím,zaujíma ma to.Viem, že sa to dá prostredníctvom jednej aplikácie,lenže na daných úložiskách link na aplikáciu je vymazaná.Ak sa mi to podarí odblokovať tak sa potom na fóre-porady podelim o skúsenosti.
brodozz
03.12.12,11:22
Ja mozem poradit majitelom samsung smartfonom,odblokoval som Galaxy Y hned po dodoni od T-comu,jasne zeje potrebna urcita skusenost z Androidom.Tu je vsjo> http://androidforum.cz/samsung-galaxy-y-unlock-t22431.html
minonka1980
03.12.12,11:42
Ja mozem poradit majitelom samsung smartfonom,odblokoval som Galaxy Y hned po dodoni od T-comu,jasne zeje potrebna urcita skusenost z Androidom.Tu je vsjo> http://androidforum.cz/samsung-galaxy-y-unlock-t22431.html
bude to fungovať i na SE wt13i a nokiu C5 00?Ďakujem
buchač
03.12.12,11:58
To viem poraďáci, že to spraví T-mobile,neautorizované servisy,ale to čo dám im,môžem mať na kávu:-) a okrem toho chcem si to spraviť sám,rád sa učím,zaujíma ma to.Viem, že sa to dá prostredníctvom jednej aplikácie,lenže na daných úložiskách link na aplikáciu je vymazaná.Ak sa mi to podarí odblokovať tak sa potom na fóre-porady podelim o skúsenosti.


bude to fungovať i na SE wt13i a nokiu C5 00?Ďakujem

Vyskúšaj , zistíš , naučíš sa ....

Ak sa zadarí , máš na kávu ušetrené ...
Ak nie , môžeš sa hrať s celou aplikáciou - sw ...alebo aj nový mobil kupovať ....
janaGT
03.12.12,12:05
práve dnes som bola dať odblokovať mobil z t-mobilu, platila som 17 éčiek :(
arizona
03.12.12,13:26
práve dnes som bola dať odblokovať mobil z t-mobilu, platila som 17 éčiek :(
to akoze po skonceni 2 rocnej viazanosti???? To uz je telefon splateny, je tvoj, takze by to mali robit zadarmo :mad::rolleyes:
brodozz
03.12.12,13:47
Po 2 rocnej viazanosti calules 4€,a myslim zesa da tato suma zaplatit aj nazbieranymi bodmi,tych 17-15-12€ beru za dovozky a pred ukoncenim viazanosti,este to ide aj z teplej stolicky domova cez internet.stranky cosa tomu venuju(> google search)
Valcake
03.12.12,14:13
..ja mám Nokiu C503, ale neviem nájsť kod na odblok. neexistuje ešte?? viazanosť je do augusta a to je dlho...
buchač
03.12.12,15:50
..ja mám Nokiu C503, ale neviem nájsť kod na odblok. neexistuje ešte?? viazanosť je do augusta a to je dlho...

...šak zbehni na Davida Feju vedľa hodinárstva a klenotníctva ......a máš po probléme ....
Valcake
03.12.12,15:53
..no jó..za 18€ :rolleyes::eek:
buchač
03.12.12,16:01
..no jó..za 18€ :rolleyes::eek:
...je viacero možností..

1. obetuješ sumu a užívaš odblokovaný mobil .
2. môžeš ho rovno tam nechať , do výkupu položíš .
Ja som tam už nechal zo dva kusy - nové ...
3. čakaj do toho augusta
4. alebo dôjdem a zacvakám ja???
Valcake
03.12.12,16:14
..neoplatí sa :(..oni za veľmi nízku cenu vykupujú :rolleyes:... lepšie je Tesco. Mob. je veľmi málo používaný..
buchač
03.12.12,16:26
..neoplatí sa :(..oni za veľmi nízku cenu vykupujú :rolleyes:... lepšie je Tesco. Mob. je veľmi málo používaný..

...80 % z ceny nového Ti je málo ???
Tak to si potom iná liga ...

Šunky neriešim ....
Valcake
03.12.12,16:37
..nie je žiadna šunka!!!.. veď je v záruke...a nenúkali 80%..mne len nevyhovuje T-mob., každého mám v Orange. Radšej počkám do augusta, alebo sa mi pošťastí s niekým vymeniť za odblokovaný.
Čo keď niekto práve potrebuje T mob. há???:---
buchač
03.12.12,16:43
....nerieš ....
misoft
03.12.12,16:59
..ja mám Nokiu C503, ale neviem nájsť kod na odblok. neexistuje ešte?? viazanosť je do augusta a to je dlho...
http://www.fixya.com/support/t12316675-c5_03_unlock_code_softwere_free_download
Valcake
03.12.12,17:58
...jééj , si bomba ;) ...díííky za link:)
Valcake
03.12.12,20:00
..ešte keby som vedela angl.a kde začať..??!!
misoft
03.12.12,20:33
Teraz som sa na to pozeral - je tam viacej stránok na "unlock" c5 03 (niektoré pýtajú lóve) - ide o to že sa tam zadáva akýsi 15 miestny kód a ten je navyše nejako previazaný s operátorom a krajinou, zadáva sa to zvláštnym postupom.
http://cellphoneforums.net/att/t345502-%5Bvideo%5D-easy-fast-unlocking-nokia-c5-03-use-all-sim-card-nokia-unlock.html -video ako. Tie kódy p a w sa vkladajú pomocou hviezdičky (rýchly klik).

Aj tu je niečo http://sim-unlock.net/ zadáš IMEI do vyhľadanie a možno nájde kód.


Všetko na vlastné riziko!
Valcake
03.12.12,21:11
OK.chápem, dala som to do prekladača, ale neodvážim sa pustiť do toho..díííky