RenaBR
02.12.12,15:47
Na akú matriku musím ísť? Musí to byť v mieste trvalého pobytu? Od akých poplatkov konkretne som oslobodená do troch mesiacov? Resp. bude problém pri vybavovaní dokladov ked presiahnem lehotu tri mesiace od rozvodu? Budem totiž vybavovať aj zmenu trvalého pobytu a preto to chcem urobiť naraz, aby som nemusela meniť doklady kvoli menu a potom vzápatí kvoli trv.pobytu...
avalik
02.12.12,14:52
RenaBR
02.12.12,15:00
zaujíma ma konkretne, kde som oslobodená od poplatku 100 € ak to stihnem do 3 mesiacov??? na matrike? alebo na polícii pri vybavovaní dokladov? ak stihnem tie tri mesiace na matrike tak nebudem platiť poplatok a potom vybavím doklady s odstupom pár dní ked zmením trv.pobyt, čo už ale nebude do troch mesiacov??? je toto mozné takto???
lujza.j
02.12.12,15:09
Paula
02.12.12,15:17
Takýto zavrkočený prípad si treba prelúskať, a urobiť si poradovník, kde začať , aby to najmenej bolelo , linkov bolo pridaných dosť ;)
lujza.j
02.12.12,15:23
ja som menila meno síce dávno, ale v lehote bez poplatku, takže v tomto prípade by som zmenila meno + doklady a potom pri zmene pobytu opäť...ked ti to je lacnejšie inak....ty musíš vedieť, každopádne doklady kde sú údaje ktoré nezodpovedajú skutočnosti sú neplatné....
marjankaj
02.12.12,15:25
To asi pôjde ťažko. Z Renáty ťa na Carmen alebo aj inak nepremenujú.:---
Nemyslela si tým náhodou priezvisko?:---:D:rolleyes:
lujza.j
02.12.12,15:28
To asi pôjde ťažko. Z Renáty ťa na Carmen alebo aj inak nepremenujú.:---
Nemyslela si tým náhodou priezvisko?:---:D:rolleyes:
mimotemy bože zas nebud taký puntičkár:D my sme to pochopili a chlap zas ne:---
buchač
02.12.12,17:34
To asi pôjde ťažko. Z Renáty ťa na Carmen alebo aj inak nepremenujú.:---
Nemyslela si tým náhodou priezvisko?:---:D:rolleyes:

...že z Kapustovej na Kelovú ....:--- :D
marjankaj
02.12.12,23:40
mimotemy bože zas nebud taký puntičkár:D my sme to pochopili a chlap zas ne:---

No možno sa chcela premenovať z Renáty na Reného. To by tuším išlo. Niečo by jej ubrali, niečo zase pridali.:--- Tu na pokeci sú aj iné prípady.:D