NOEMUSS
26.02.06,17:41
Zdravim Vsetkych clenov
Velmi sa mi paci ako si tu pomahate a radite a tak sa na Vas obraciam s jednou prosbou :
Chcem rozbehnut fast food skusenosti vsak mam zatial iba ako spotrebitel ale ked tak nad tym uvazujem tak by som sam seba vedel predstavit ako aj podnikatel v tejto oblasti.
Mam vyhliadnute priestory pribl 70m2 nasiel som si aj nejaky franchise co poskytuje nejake polotovari a bol by som rad co si o tomto myslite VY :confused:

Za vsetky odpovede vopred dakujem
mysimis
26.02.06,16:44
Tak to Ti nezávidím čo Ťa čaká s vybavovaním prietorov a dokladmi. Hlavne hygiena. Tam si pozisťuj čo všetko potrebuješ, nakoľko po vstupe do EÚ sú veľmi prísne podmienky vybavenia kuchyne.
lenkak
26.02.06,17:20
Daj si do vyhľadávača text: HACCP, nájdeš kopec príspevkov ohľadom hygieny. Máš sa na čo tešiť. Hygiena Ti len tak pokoj nedá. Pohľadaj si aj prevádzkový poriadok. Niečo z toho som sem aj prilepila.
bea777
20.03.11,18:32
Zdravím,
počula som, že kto chce živnosť, mal by byť vyučený v tom obore v čom chce podnikať. Neviem čo treba v tvojom prípade. Treba zájsť na živnostenský úrad a zistiť si to. Ja tiež rozmýšľam nad podnikaním, mne bývalý zamestnávateľ ponúkol fungovanie FRANCHISE, len neviem čo to obnáša. Viem len, že by som musela mať jeho obchodný názov.
Tak držím palce a treba to skúsiť, veď ak to nepôjde skúsiš niečo iné...