Maria Artimova
03.12.12,12:30
Zdravím, všetkých. Som tu nova a chcela by som zacať viesť JU . Najprv iba manželovi , neskor...:--- sa uvidi. Prosim vas ako a kde a čím začat? Aj ked si mylsim, že sa vsetko da zvladnuť, ak sa chce , ale som z toho trosku zmatena, čitam tu tolko info, ze :mee:. Nemam žiadne ekonom. vzdelanie, ale manzelovi som robila vo firme prijem a vydaj FA , prijem objednavok....Teraz som par mesiacov po RD, takze som /po 4 rokoch/ trosku zo vsetkého vyhukana :eek:. Dá sa to zvládnuť? Rozmysla, ze si urobim kurz JU a potom skolenie v konkretnom PC programe. Zvazujem Money. Dakujem vsetkým vopred za povzbudive slova .m.
Enyma
04.12.12,18:14
Držím palce, odporúčam si kúpiť aj príručku vedenie jednoduchého účtovníctva, ktorú vydávajú každý rok. Je to dobrá pomôcka s praktickými príkladmi. Pozri si aj blok začiatočník v JU - sú tu príklady z praxe. Ak budeš potrebovať pomoc napíš.
Maria Artimova
05.12.12,05:42
Je , dakujem, velmi sa tesim, ze aspon niekto zareagoval. Myslim, ze to pojde, len som bola asi v nejakom negat. ladeni a potreb. som pocut nieco pozitivne :). Vcera som nad tym sedela a bavi ma to celkom . Tak vdaka a beriem ta za slovo :D .
nikulik
05.12.12,07:39
Je , dakujem, velmi sa tesim, ze aspon niekto zareagoval. Myslim, ze to pojde, len som bola asi v nejakom negat. ladeni a potreb. som pocut nieco pozitivne :). Vcera som nad tym sedela a bavi ma to celkom . Tak vdaka a beriem ta za slovo :D .
Mária v tom negatívnom ladení budeš dosť často čo sa týka účtovníctva. Veľa čítať čítať čítať. Drzim palce :)
DanielaSL
05.12.12,07:59
Rozhodne by som na tvojom mieste absolvovala kurz účtovníctva a hneď začala....Kurz ti dá aspoň aký taký obraz o tom čo ťa čaká...zbytok už musíš študovať v zákonoch sama. Porada ti v tomto určite veľa pomôže. Poznám veľa žien, ktoré nemali ekonomické vzdelanie, začínali takto a sú z nich dnes šikovné účtovníčky....