rado3105
03.12.12,20:41
Juraj Široký spoluzakladal Harvardské investičné fondy, ktorých činnosť dnes preveruje polícia. Pôsobí v orgánoch 14 firiem, od stavebníctva cez nehnuteľnosti až po IT biznis.

Vladimír Poór zbohatol v ére mečiarovskej privatizácie, polícia ho stíhala v kauze tunelovanie Nafty Gbely. Pôsobí v orgánoch 20 firiem, od futbalu cez farmáciu až po železničnú dopravu.

Jozef Brhel bol poslancom, neskôr štátnym tajomníkom ministerstva hospodárstva za HZDS. Známe sú jeho dobré vzťahy s Ivanom Lexom. Podniká s informačnými technológiami, kde chce táto vláda vynaložiť 40 miliárd korún.

Milan Fiľo je známy dobrými vzťahmi s premiérom Ficom, sprevádzal ho aj na viacerých zahraničných cestách. Sústreďuje sa najmä na papierenský priemysel, v Čechách vlastní sieť bankomatov, podiely má aj v médiách.

Ivan Kiňo bol poslancom HZDS a prezidentom Slovenskej sporiteľne. Figuroval takmer v dvoch desiatkach firiem, od bankovníctva až po audítorskú činnosť.

Ján Gabriel bol poslancom HZDS a prezidentom VÚB. Pôsobil takmer v dvoch desiatkach firiem, podnikal aj s Kiňom, Poórom a Fiľom.

Andrej Babiš je silným hráčom v chemickom priemysle a potravinárstve. Pred voľbami obvinil Fico Fedora Flašíka, že si nechal niekoľkomiliónový sponzorský dar od Babiša. Ten sa od kauzy dištancoval.

Miroslav Výboh obchoduje so zbraňami. Tento rok bol s Ficom dohodovať kontrakty v Líbyi a Moskve, jeho spoločník bol v Izraeli.

Jozef Kopecký podniká najmä v stavebníctve. Za tejto vlády dostáva jednu zákazku za druhou. V roku 2001 daroval Smeru dvestotisíc korún. Počas volieb v roku 2002 bol aj v centrále strany.

Tomáš Chrenek vlastní oceliarske firmy sústredené okolo Tři*nec*kých železiarní. Patria mu aj filmové štúdiá Barrandov, angažuje sa aj v zdravotníctve.
SamuelSK
03.12.12,19:44
Chlapci to dotiahli daleko, nooo :D
buchač
03.12.12,19:49
A ďalší
A ďalší
A ďalší

Ale ja mám v pozadí akurát zadok (aj keď nie holý ).

...to si na tom dobre .....

Poväčšina z nás má akurát ten predok ......pohlavie nerozlišujem ...:rolleyes:
deane7
03.12.12,19:50
A Tebe je ľúto že o Teba ani nezakopli?
buchač
03.12.12,19:51
A Tebe je ľúto že o Teba ani nezakopli?
Nejde o zakopnutie .....

Len to " kopanie " do predku a či zadku mi vadí ....
SamuelSK
04.12.12,14:51
Nandrolon
04.12.12,15:37
tu by bolo dobré vzápätí aj dodať /nie som ani ľavý, ani pravý, ani stred, nakoľko mám SVOJ názor/

.... KTO JE V pozadí SDKÚ ???

.... KTO JE V pozadí KDH ???

.... KTO JE V pozadí 99% židov ??? /toľko ich hádam nebolo spálených v Auschwitz-Birkenau, ak áno, tak sa ospravedlňujem/

.... KTO JE V pozadí ďalších XYZ strán a skupín ?????????????????
misoft
04.12.12,15:46
mimotemy

tu by bolo dobré vzápätí aj dodať /nie som ani ľavý, ani pravý, ani stred, ani vrch, ani spodok, nakoľko mám SVOJ názor/

.... KTO JE V pozadí SDKÚ ???

.... KTO JE V pozadí KDH ???

.... KTO JE V pozadí 99% židov ??? /toľko ich hádam nebolo spálených v Auschwitz-Birkenau, ak áno, tak sa ospravedlňujem/

.... KTO JE V pozadí ďalších XYZ strán a skupín ?????????????????

.....KTO JE V mojom pozadí?
Na slnku len môj tieň :D
Nandrolon
04.12.12,16:45
mimotemy

Na slnku len môj tieň :D

A ešte lepšie je, ak aj z mojej hlavy ide tieň hlavy.... predpokladám že aj ty z iných dôvodov a aj z hygienických dôvodov ani ty nemáš hlavu niekde strčenú.... :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
misoft
05.12.12,15:57
No len tak vystrčenú, ale opatrne - nerad by som bol, aby z nej bowlingova guľa bola - teda nevytŕčaj ju tak vysoko!