Eda27
04.12.12,17:02
Dobry den,chcela by som sa informovat co mam podniknut ked chcem dat na exekucne vymahanie realitnu kancelariu ktora mi po roku a pol este stale nevyplatila celu sumu s predaja bytu.
arizona
04.12.12,16:19
mimotemy
Prepac,som mimo temy...

To peniaze za predaj tvojej nehnutelnosti putovali na konto RK? To co bolo za realitku?
Eda27
04.12.12,17:59
[QUOTE=arizona;2196513]mimotemy
Prepac,som mimo temy...

To peniaze za predaj tvojej nehnutelnosti putoval na konto RK? To co bolo za realitku?



Je to hodne znama realitna kancelaria .
bobekoad
04.12.12,18:28
aka? daj nam vediet
blavaciko
04.12.12,18:53
na ucet realitky??? ludia ste sa zblaznili? v zivote by som neurobil taku hlupost, moja nehnutelnost, moj ucet!
mlisa
05.12.12,05:22
exekučne sa dá vymáhať až po súdnom konaní, takže začať treba tam
buchač
05.12.12,06:12
Dobry den,chcela by som sa informovat co mam podniknut ked chcem dat na exekucne vymahanie realitnu kancelariu ktora mi po roku a pol este stale nevyplatila celu sumu s predaja bytu.

Dám otázku :

...sorry ...si Ty normál ?????
Ty sa len teraz chceš informovať ?
Už po mesiaci , dvoch by som dal na súd o vydanie platobného rozkazu .


Pred cca mesiacom som predal byt - realitke .
Streda podpis zmluvy a nasledujúci týždeň vo štvrtok SMS cinkla , že love na účte .
...a to počas toho ubehnuvšieho týždňa bola sobota , nedeľa a Pamiatka zosnulých ... a v piatok na úradoch nik nebol ...
Podotýkam , že všetko A - Z vybavovala realitka .

Rok a pol čakať ???...
Neskutočné , na neuverenie , na zbláznenie , keď také niečo čítam !



Je to hodne znama realitna kancelaria .
Sú známe a " známe " firmy .....len v akom ponímaní to bude ...
Žeby M&M reality ???
lulazz
16.01.13,19:36
Ihneď daj na súd návrh na vydanie platobného rozkazu,až keď bude vydaný platobný rozkaz (bude právoplatný a vykonateľný),potom môžeš podať návrh na vykonanie exekúcie.