MartinVaverčák
04.12.12,20:18
Dobrý deň, hľadám spoločníka - spolumajiteľa otvorenia fitness centra v Prešove.
Mám plán a polovicu investícií. Vážni záujemcovia ozvite sa.
alaya1
04.12.12,19:54
Ved tu jše uz pomaly viac fitness, ako tych, co chcu cvicit....
MartinVaverčák
05.12.12,07:34
Ale nie také, aké mám ja v pláne.
pivko
05.12.12,08:06
No daj že aké? v KE teraz pribudol Golem , 7 days hneď znížili cenu , Forma poloprázdna , Tempus detto tak že aké? a koľko bude stáť vstup?:confused:
buchač
05.12.12,08:11
No daj že aké? v KE teraz pribudol Golem , 7 days hneď znížili cenu , Forma poloprázdna , Tempus detto tak že aké? a koľko bude stáť vstup?:confused:
Nedá ...že prekvapenie šéfa podniku ...obchodné tajomstvo ..
Ale ani sa nečudujem ...
Na druhej strane , muselo by to by fakt niečo nové , ale čo je to v dnešnej dobe ?
Okamžite konkurencia okuká a zavedie do svojej činnosti - ponuky ...
Indeed
05.12.12,09:10
ja som za , vždy je lepšie sa do niečoho pustit a potom skrachovať, ako nerobiť nič,

skrachovanie je najúčinnejšia cesta zbierania skusenosti, je to jednoducho niečo nezabudnuteľné....
pivko
05.12.12,09:55
ja som za , vždy je lepšie sa do niečoho pustit a potom skrachovať, ako nerobiť nič,

skrachovanie je najúčinnejšia cesta zbierania skusenosti, je to jednoducho niečo nezabudnuteľné....
Vačšiu blbosť som dlho nepočul.
Radšej nerobiť nič ako prerobiť.
Indeed
05.12.12,09:58
rozumny človek nechce prerobiť, ale čo ked sa stále nachádzaju nevyliečiteľní optimisti ???
Dantess
05.12.12,12:27
Pivko, Indeed povedal najväčšiu múdrosť podnikateľského sveta. Ja som svojimi chybami prerobil dokopy asi 10 000eur, ale z tých chýb som sa poučil a teraz viem robiť rozhodnutia, ktoré mi ušetria viac ba čo je lepšie robím rozhodnutia na ktorých zarobím. Dôležité je ale POUČIŤ sa z neúspechu.Pretože nie ten je hlupák, ktorý spraví chybu, ale ten, ktorý tie chyby opakuje. Takže robiť niečo a neuspieť je 100x lepšie ako nerobiť nič. (samozrejme ak sa z neúspechu poučíš)
pivko
05.12.12,13:37
Učiť sa treba na chybách druhých.
Dantess
05.12.12,14:39
To je síce pekná myšlienka, ale druhí ti ich chyby nepovedia. A ak aj áno, tak určite nie dopodrobna a ak aj áno ,tak určite nebudeš mať pri tom tie pocity, ako mali oni keď ich prežívali. Edison zlyhal pri tvorbe žiarovky 1000x, poučil si sa z tých chýb nejako? Ja som zlyhal tiež niekoľko krát. Poučil si sa z mojich chýb?
taiko
05.12.12,15:22
To je síce pekná myšlienka, ale druhí ti ich chyby nepovedia. A ak aj áno, tak určite nie dopodrobna a ak aj áno ,tak určite nebudeš mať pri tom tie pocity, ako mali oni keď ich prežívali. Edison zlyhal pri tvorbe žiarovky 1000x, poučil si sa z tých chýb nejako? Ja som zlyhal tiež niekoľko krát. Poučil si sa z mojich chýb?
Basnik pro stromy nevidi les. Cela porada je o tom aby sa ludia ucili z chyb inych :D. Samozrejme nie vsetko sa tu prebera a to co sa prebera, sa neprebera do hlby, ale aj tak si myslim, ze mnohemu sa da vyhnut, ak sa poucis z chyb inych a pocity co pri tom mali ked sa mylili, Ti pramalo budu chybat a v uceni by Ti nijako nepomohli. Takze aj tak, aj tak sa da.
MartinVaverčák
05.12.12,20:45
No daj že aké? v KE teraz pribudol Golem , 7 days hneď znížili cenu , Forma poloprázdna , Tempus detto tak že aké? a koľko bude stáť vstup?:confused:

Ja by som chcel niečo jednoduché. Vstupný vklad okolo 50 - 60 tisíc euro. Neobmedzené mesačné vstupné by sa pohybovalo okolo 19 euro.
vulxy
05.12.12,20:52
Ved tu jše uz pomaly viac fitness, ako tych, co chcu cvicit....
ja by som chcel cvicit......len sa mi nechce:D.....
lujza.j
05.12.12,20:56
ja by som chcel cvicit......len sa mi nechce:D.....
ani mne sa nechce...ale chodím:--- ale nechcel si nedávno niečo meniť:D že niečo dopapáš a začínaš....
vulxy
05.12.12,21:19
vsak aj som......ale po tyzdni bol vysledok +1kg tak som s tym skoncil....to mam za svoju snahu:D.....ale od zajtra zacnem zse len dneska chodil mikulas reku uz tie sladkosti nevyhodim:D
MRichardM
07.12.12,21:40
Ozvi sa mi na moroz.richard@gmail.com. 20 litrov mám k dispozícií, ale chcem vidieť čísla, veci ohľadom nehnuteľnosti atď, atď...
MartinVaverčák
21.12.12,18:41
Ozvi sa mi na moroz.richard@gmail.com. 20 litrov mám k dispozícií, ale chcem vidieť čísla, veci ohľadom nehnuteľnosti atď, atď...


Ak ma niekto záujem, ozvite sa. moroz.richard@gmail.com sa ozval, napísal som mu, dodnes som však od neho nedostal odpoveď. Tak ešte raz, hľadám niekoho seriózneho.