ahojcek123
05.12.12,09:22
Ahojte poradaci,mam otazku neplanuje niekto zorganizovat stretko na vychode (MI,HE,Vran...)pre personalistov,resp.mzd.uct.??:) len tak podiskutovať pri kave o svete personalistiky,dakujem za info ;)
buchač
07.12.12,05:51
Ahojte poradaci,mam otazku neplanuje niekto zorganizovat stretko na vychode (MI,HE,Vran...)pre personalistov,resp.mzd.uct.??:) len tak podiskutovať pri kave o svete personalistiky,dakujem za info ;)


ahojcek123 1 Day Ago #27918

Ahoj Mile hnedooocko,len sa chcem spytat ci sa ti vtedy podarilo zorganizovat stretnutie poradakov na vchode(len mi tu vyhadzuje podobnu temu,ze si davno organizovalo stretko)ci na vychode maju zaujem sa stretavat ,dakovalo za info

...kua ...a ešte aké .....a nie iba to jedno ....:rolleyes::---:D

Kľudne pokračuj v pôvodnej téme http://www.porada.sk/t128285-p150-mini-stretko-na-vychode.html

...prečítaj príspevky a pochopíš ....
...je zbytočné otvárať novú tému...
ahojcek123
07.12.12,07:09
Mily buchac,nie kazdy je na porade taky premudrely ako ty.
A este sa ospravedlnujem ked som niekomu sposobila ujmu na zdravi,ked som to tu vycapila!!
Dovi-Dopo!a keby sa dalo tak to vymazem!!
buchač
07.12.12,07:18
Mily buchac,nie kazdy je na porade taky premudrely ako ty.
A este sa ospravedlnujem ked som niekomu sposobila ujmu na zdravi,ked som to tu vycapila!!
Dovi-Dopo!a keby sa dalo tak to vymazem!!

.....ejha ??? :eek: :confused:

Nuž sorry , že som Ti odpovedal ...
Indeed
07.12.12,07:48
Ahojte poradaci,mam otazku neplanuje niekto zorganizovat stretko na vychode (MI,HE,Vran...)pre personalistov,resp.mzd.uct.??:) len tak podiskutovať pri kave o svete personalistiky,dakujem za info ;)

Ak o svete personalistiky tak som jednoznačne za !

Možno sa nezdám ,ale mám pristup a čítam knihy od Maxwella či Dornana o vedení ľudí.

Myslím ,že som sa trafil...

personalistika je o výbere vhodných ľudí , však ?
ahojcek123
04.01.13,10:25
uz som to vzdala,nic z toho :D