zajo245
06.12.12,00:03
Dobry vecer,
vi mi prosim niekto poradit s tym, ako dosiahnut, aby sa mi posta stale nezatvarala, hned ako kliknem na ikonku stiahnut na listu, pripadne, stlacim ikonku prepnutia na pracovnu plochu, hned mi zmizne ikona Outlooku a zavre sa. Pritom ked pride nova posta, vysakuje mi hlasenie, ale ked ju chcem pozriet, tak musim manualne zas kliknut na ikonku posty, aby sa otvorila.
Dcerka mi na par sekund zobrala mysku a odvtedy to robi, predtym som mala postu otvorenu nonstop na liste, iba som si prepla, ak som sa do nej chcela dostat, teraz ju musim stale spustat cez ikonku na ploche.
Vopred velmi pekne dakujem, uz som z toho zufala
Zuzana
zajo245
06.12.12,20:29
Prosim, vie mi niekto pomoct, stale som na to nedosla, ako to odstranit. Ked zapnem Outlook, tak je otvoreny, a ked prekliknem na plochu, alebo ho dam stiahnut na listu, tak sa vypne. Vobec netusim, kde je problem.
Prosim, ak by mi niekto mohol pomoct.
Dakujem
domenico.office
06.12.12,21:06
Otvoriť systémovú lištu podľa obrázku (ja mám lištu navrchu, bude to napravo dolu) v XP by mala byť ikona viditeľná, klik pravým na ikonu outlooku a treba odznačiť (nesmie byť fajka) skryť pri minimalizovaní...... z obrázkov to musí byť jasné.....
zajo245
06.12.12,21:16
Veľmi pekné ďakujem za pomoc, uz som na to napokon došla. Ale moc moc ďakujem. Pekný večer. ;)