meerkanick
06.12.12,15:53
Dobrý deň, prosím o radu, resp. informáciu o tom, ako to chodí :-) V roku 2005/2006 som bola dobrovoľne nezamestnaná a evidovaná na ÚP. Potom som v roku 2006 nastúpila na VŠ, ale nepamätám sa, že by som zrušila evidenciu :-) Zrušila sa automaticky? Keď som skončila VŠ, tiež som nič na ÚP nenahlasovala, o pár dní na to som sa zamestnala...Vopred ďakujem za odpovede...
Mila123
06.12.12,15:21
neexistuje status dobrovoľne nezamestnaný a súčasne v evidencii uchádzačov o zamestnanie.....
meerkanick
06.12.12,15:23
Áno, zle som sa vyjadrila. Bola som na úrade práce evidovaná ako dobrovoľne nezamestnaná. nie ako uchádzač o zamestnanie
Mila123
06.12.12,15:28
Áno, zle som sa vyjadrila. Bola som na úrade práce evidovaná ako dobrovoľne nezamestnaná. nie ako uchádzač o zamestnanie
ak si bola v evidencii uchádzačov na ÚP , po prijatí na štúdium ťa určite vyradili z evidencie....

neexistuje status dobrovoľne nezamestnaný v evidencii na ÚP.......
meerkanick
06.12.12,15:29
som si istá, že som nebola na ÚP v evidencii uchádzačov o zamestnanie. Bola som v zahraničí a pokiaľ mi dobre slúži pamäť, bola som na ÚP po maturite nahlásiť, že som dobrovoľne nezamestnaná...
Mila123
06.12.12,15:31
som si istá, že som nebola na ÚP v evidencii uchádzačov o zamestnanie. Bola som v zahraničí a pokiaľ mi dobre slúži pamäť, bola som na ÚP po maturite nahlásiť, že som dobrovoľne nezamestnaná...
vzdávam sa......:D