Mrgrabber
07.12.12,15:35
Nainštaloval som si Eset smart security 6 a od prvotneho spustenia sa mi nedarí spustiť službu Ochrana prístupu na web. Prosím vás má niekto skúsenosti s tým ako by som mohol túto službu aktivovať?
viktorviktor
07.12.12,20:22
pravým talčítkom na ikonu na lište, vybrať Správa nastavení, Web a mail, a ideš, skenovancie jadro nechaj na pokoji,
na stránke Esetu by mala byť uživateľská prúručka tuším že, v dokumentácie
Web a mail by ti mal pracovať bez nastavovania, prípadne odinštaluj klasicky eset, prípadne hľadaj, majú niekde na stránke odinštalátor, a keď si nebudeš vedieť poradiť tak ich požiadaj o pomoc, mail na stránke, osobne som natrafil na ochotných servismanov, do dvoch hodín bol problém vyriešený
wagner
07.12.12,20:27
Pravým tlačidlom si spusti esset, potom si ťukneš na každú položku pod webmail a z možností si vyberieš zapnutá. Len si nezapni rodičovkú kontrolu. Tú nechaj vypnutú, inak Ťa nepustí na web.
Mrgrabber
08.12.12,10:14
no stale to nefunguje nemam tu možnosť niečo nastavovať v možnosti ochrana prístupu na web
Mrgrabber
08.12.12,13:51
tak nakoniec som problem vyriešil opetovním preinštalovaním programu a už všetko funguje ako má každopadne dakujem za všetky rady
bettylou
15.12.12,21:38
ako si nastavím automatické spúšťanie ESSEt pri spustení počítača. Musím to furt ručne aktivovať