Harendil
08.12.12,11:36
Zdravím, mám taký problém s Hamachi. Kedysi to šlo v pohode, ten problém sa vyskytol len nedávno.
Totiž, čo sa týka druhej strany, tak tá sa normálne pripojí na moju sieť. Zato na mojej strane je problém v tom, že pri názve jeho PC v zozname pripojených počítačov na moju sieť je akýsi malý výkričník, pri ktorom píše :
"Tunnel problem.
There is a problem with peer connection.
Click here for details."

Keď tam kliknem, tak pri položke Authentication mám výkričník so statusom Error, a pri VPN status tak isto.
Keď prepnem na záložku Settings, mám tam chybu aj pri "Status" - network adapter error. Keď pri tom kliknem na detaily vypíše mi "Failed connection to the network adapter. Peer is not accessible via VPN."
wagner
08.12.12,21:46
Keď si klikneš na detaily - čo Ti vypíše? Ešte je možnosť, že ak tú inštaláciu robila druhá strana a nebudeš to môcť opraviť, nech Ti pošle emailom nové nastavenie, ktoré si nainštaluješ a malo by to ísť. Aj mne musel posielať nové nastavenia. Potom to išlo.
Harendil
09.12.12,11:37
Ako to myslíš, nech mi pošle nové nastavenie?
Harendil
09.12.12,11:43
tak pri Authentication mi pise : Peer is using RSA keys that you haven't validated yet.
a na stránke setting pri VPN Status : Failed to connect to the network adapter. Peer is not accessiable via VPN.
Všetky nastavenia máme nastavené rovnako. Nepomohol ani reinstal Hamachi.