matej37
08.12.12,12:07
Chcel by som rýchlo dosiahnuť to, aby mi veľa ľudí naklikalo páči sa mi. Na niektorých stránkach to majú tak vyriešené, že pri načítaní na stránku mi hodí okno s položkami "Prijať" a "Odmietnuť" - ja to dám vždy odmietnuť a vidím, že sa pripája na facebook. Potom ma už normálne hodí na stránku.

Neexistuje nejaký modul na facebook, aby som otravoval ľudí s týmto okienkom a keď dajú prijať, tak mi dá "Páči sa mi" a ani o tom nebudú vedieť?
19empty19
08.12.12,11:22
mimotemy hhh, otravoval ľudí a nebudu vedieť :D. Napísané po lopate. Pobavil si ma, ale neviem ti pomôcť.
arizona
08.12.12,11:31
a na co ti budu tie "paci sa mi" ? :confused::eek:
Richard
08.12.12,16:14
Doplň ukážku čo presne myslíš, lebo spôsob ktorý popisuješ som ešte nevidel a určite nie je v súlade s FB pravidlami.
freddy87
10.12.12,15:02
Podľa pravidiel Facebooku toto robiť nesmieš, užívateľ na FB musí vedieť čo robí a nemôžeš použiť žiadny automatizovaný proces k tomu, aby dal like bez toho, aby ho skutočne dal... Prečítaj si podmienky FB je tam toho viacej, čo potrebuješ vedieť ako vidím

Keď chceš mať rýchlo veľa like, tak si to kúp, sú reklamky, ktoré ich ponúkajú... Ale je ti to na nič...