martin-nik
08.12.12,13:42
Pri kúpe notebooku som urobil zálohu windowsu na 4 dvd. Bez antivirusového programu som bol ani ne jeden deň a to aj len na Youtube, google, azet tak som si nahodil antivirusový program dal nájsť vírusi nenašlo by žiaden ale my vi písalo že tieto programy su poškodené a kvôli tomu my veľa vecí nejde do konca aj skype som pre inštaloval a nešlo. tak sa chcem spýtať či sa nedajú nejako opraviť tie programy bez toho aby som musel celý windows pre inštalovať na novo aby všetko ostalo pôvodne ako do teraz.
Charon
08.12.12,15:11
Z toho, čo je vidieť na obrázku, nie sú poškodené programy, ale archívne súbory (koncovka CAB)... Aký používaš antivírus? resp. akým programom si testoval Tvoj disk? Je to nejaký starý AV ktorý beží v dose?

Nemyslím si, že tieto programy sú poškodené skutočne. Je možné, že archívne súbory (cab) sú v tvare, ktoré program nepozná, môžu byť zašifrované, resp. vnútorne kryptované a pre program sa javia ako poškodené.

Z textu mi nie je zrejmé, čo znamená :"tieto programy su poškodené a kvôli tomu my veľa vecí nejde do konca aj skype som pre inštaloval a nešlo". Čo Ti nejde konkrétne? Čo znamená "nejde, resp. nešlo". Ako vieš, že program nejde? Vypíše chybové hlásenie? Blikne a zhasne? Čo sa deje, že vravíš, že nejde...