kidrauhl
09.12.12,18:52
Cca pred dvomi mesiacmi mi z ničoho nič odišiel notebook, ako zvyčajne som ho vypla, no pri ďalšom zapnutí sa mi nezapla obrazovka, len stále blikal caps a num lock. Vetrák aj procesor funguje.
model - Compaq Presario CQ61-303SV
Na ich stránke http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c02153547&cc=cz&dlc=cs&lc=cs&os=-1&product=4070916&sw_lang= som sa dočítala, že by to malo byť zlyhanie biosu, keďže ntb 2x blikne, potom je chvíľu prestávka a dookola.
Volala som do viacerých servisov, jeden povedal, že oprava by vyšla na min 200€, ďalší že odišla celá doska a oprava bude veľmi drahá a ostatní nevedeli čo s tým.
Servis nehrozí, to aby som trochu došetrila a rovno kúpila nový notebook.
Vie mi niekto povedať, či je to len bios alebo niečo vážnejšie? Súrne ten notebook potrebujem a bola by som rada, keby sa dalo s tým niečo spraviť doma.

Ďakujem vopred za odpovede.
Vlado40
09.12.12,19:00
2 mesiace nejde NTB a zrazu ho rýchlo potrebuješ ? Čo si robila 2 mesiace.Daj to niekomu kto sa v tom trošku lepšie vyzná skôr ako ubehnú ďalšie 2 mesiace.Ak naozaj odišla doska ,tak sa ani neoplatí investovať do opravy ak je NTB po záruke.Iba ak kúpiť dosku z bazáru alebo na inzerát,čo tiež nieje výhra pretože dosku treba aj vymeniť.