zuzana
27.02.06,09:29
Ako prosím Vás robíte sklad ak nahadzujete tovar zo zahraničia-Čechy indent.pre daň.
Prepočítam to na Sk kurzom kedy tovar došiel, dám to na sklad a to mi dá sumu aj s DPH, mám to tak nechať alebo to DPH vymažem?Ako to robíte vy?
lenkak
27.02.06,22:18
Keď si zakladáš kartu, tak si skús nastaviť sadzba DPH 0. Ale potom by si musela mať zvlášť kartu pre český tovar, zvlášť pre slovenský.
zuzana
28.02.06,05:34
Leni prosím ťa a keď vydávam tovar na výdajku mi stále vypisuje Varovanie že skladová cena je iná a že treba zadať inú cenu alebo zľavu.To čo je?
lenkak
28.02.06,16:00
Na výdajke? - Namáš cenu nižšiu ako skladovú?
zuzana
01.03.06,05:50
Asi áno a čo to znamená, nikdy mi to predtým nevypisovalo.Čo s tým spravím?Je to nejaká chyba, lebo ja som to stále ignorovala.:eek:

Nebude to z toho, že cena na výdajke je na dve desatinné miesta a skladová cena na štyry miesta, dá sa s tým niečo spraviť?
lenkak
01.03.06,15:36
Ak máš predajnú cenu nižšiu ako skladovú, tak Ti tú hlášku bude vypisovať. Proste to berie že si sa pomýli, aby si nespravila výdajku bez zisku, ale so stratou.Ak máš cenu na výdajke 100,20 a na príjemke 100,1999, tak Ti to samozrejme môže vypísať, aj keď máš ceny po zaokrúhlení rovnaké.