rado3105
11.12.12,10:23
http://dsl.sk/article.php?article=13456

Googe, Facebook, Microsoft....pricom toto su zidovske taktiky a v kazdej tejto spolocnosti su vysoko osoby zidovskeho povodu: Zuckerberg - zidovsky povod(facebook), Page a Brinn(Google - obaja zidia), Steve Balmer (Microsoft - zid).
Za taketo podvody su firmam ako Vanguard, The Fidelity, BlackRock platene obrovske peniaze - ktore im tieto podvody radia....
Indeed
11.12.12,09:24
rado , daj niečo k veci
misomiso
11.12.12,09:28
:Obe spoločnosti v podobných stanoviskách pre médiá uviedli, že vo všetkých jurisdikciách dodržiavajú všetky platné zákony."

Neviem, o co ti ide. Pravdepodobne nebudu v poriadku tie zakony.
Indeed
11.12.12,09:30
tejto problematike može plne porozumieť len ten kto si vyskladá celú mozaiku

dejín posledných 400 rokov

a začne templármi, napoleonskymi vojnami,priemyselnou revoluciou, vznikom Nového sveta, dejinami finančníctva, holokaustom a pričinami vzniku sionizmu a bude pokračovať študiom korporativizmu atd, atd

jednym kamienkom do tejto mozaiky je aj kniha ,ktorú vydal ALpress autormi su Tom Burnett a Alex Games a

kniha sa volá KDO SKUTEČNĚ VLÁDNE SVĚTU
misomiso
11.12.12,09:33
Apropos - to, ze FB neplati dane nam vadi, ale to, ze FB nam ponuka sluzby zadarmo (dokonca komercne vyuzitelne) nam nevadi.

Kazdy mame firemnu stranku na FB a setri nam to slusne peniaze z rozpoctu na marketing. Mne je ako danovemu poplatnkovi dost jedno, ci nejaka firma mi poskytne nieco priamo, alebo sprostredkovane cez dane smerujuce do statneho rozpoctu (ak je tov sulade so zakonom).

Teda ak mi FB poskytne sluzbu alebo nejake plnenie priamo, mam istotu, ze z nej mozem profitovat, ak cez statny rozpocet, tak vyuzitie tohoto aktiva nemozem obplyvnit a nakoniec si za to Caplovic aj tak nakupi predrazene fotaky a pera.
taiko
11.12.12,09:39
Rado, zase? Zase na Teba vykukol pan s bokombradami zo zachodovej misy? Ci nebodaj na Teba zmurkol chlapik s jarmulkou zpoza Bambina v chladnicke? Zase sa Ti nieco nepodarilo a potrebujes vinnika?

Myslim, ze podstatne viac Ta okrada, nejaky zelovocar, okresny tajomnik strany (to je jedno, ktorej), ci predseda narodneho vyboru. Na tych si uz zameral svoj radar?

PS: Mimochodom, ako obvykle som dal vyriesene.
Braňo
11.12.12,09:45
budem rád, keď uvedieš aj ako konkrétne okrádajú. nezastávam sa ani tých firiem, ale Microsoft ponúka napríklad upgrade na Windows 8 pre legálnych užívateľov za 20 EUR, takže dokonca išli s cenou dole...
pepsikova
12.12.12,00:59
...rado, vadí ti, že ťa okráda žid?...(nemyslím celkom osobne )..ale prosím teba, máš predsa rovnaké možnosti ako ten , kto vymyslel počítač, facebook, všetky technické vymoženosti...že ten človek je žid, ma neruší, táto sorta ľudí vždy vedela mať peniaze a investovať a dobrá investícia do vzdelania im zase prinesie bohatstvo a dokonca svetu prospech...mňa by skôr prekvapilo, keby nám už konečne začalo vadiť, že nás okrádajú cigáni vo vlastnom štáte a nedajú nám za to nič!!!...
...ale to len tak, medzi rečou...mať tak tvoje starosti, rado, žijem si ako dáškahavlová...:D
pavol54
12.12.12,04:20
Vieš prečo sú tam? lebo žid židovi pomôže, ale slovák slováka ak neutopí aspoň ošmekne. Len tak na okraj keď banky ponúkali úvery za 25% mne požičal za 7%.
deane7
12.12.12,08:56
Také firmy čo tu trepeš sú mi u prdele.
rado3105
18.12.12,11:35
Ovecka....
rado3105
18.12.12,11:37
presne tak, ta ich sudrznost....vlastne aj vsetkych ich vynalezy boli ukrandnute alebo kupene od nezidov - vid. Microsoft a firma Digital, vid. Zuckerberg a jeho sudne spory....