Imrišatko
11.12.12,17:36
spravila som syrove nite a nejak mi stvrdli a trochu uschli neviete preco? mam ich v doze zakrite treba ich este do niecoho namocit v slanom naleve som ich uz mala.
lujza.j
11.12.12,17:04
Antea
11.12.12,17:46
spravila som syrove nite a nejak mi stvrdli a trochu uschli neviete preco? mam ich v doze zakrite treba ich este do niecoho namocit v slanom naleve som ich uz mala.

Aj keď ich máš v dóze, jednoducho schnú, si myslím.
Tiež sa mi niekedy stane, že sú také tvrdšie, možno to je syrom. Nerobím často, ale zdá sa mi ,že keď sa dobre nespracuje v horúcej vode a pekne sa neťahá /ako keď Čiňania robia rezance/ potom sa aj horšie ťahajú a nemajú takú kvalitu. Škoda, že moja mama už nežije, tá sa naťahala ajáj, ja v detstve len málo, a teraz sa nemám koho opýtať.
Pravda pravdúca, "čo sa za mladi naučíš na starosť akoby si našiel" sa u nás hovorilo
Imrišatko
11.12.12,19:36
Práveže ťahať sa ťahali celkom dobre. robievam len tak pre rodinu ale teraz som pozvana na trhy do naseho materskeho centra kde si kazdy moze popredat co doma vyraba a nite som robila vcera a trhy su vo stvrtok tak neviem ci mi vobec dovtedy vydrzia
pivko
11.12.12,19:58
No ja to robiť neviem ,ale také dobré aké mi posiela kamarát z Terchovej som ešte nejedol.
Antea
12.12.12,17:50
Práveže ťahať sa ťahali celkom dobre. robievam len tak pre rodinu ale teraz som pozvana na trhy do naseho materskeho centra kde si kazdy moze popredat co doma vyraba a nite som robila vcera a trhy su vo stvrtok tak neviem ci mi vobec dovtedy vydrzia

Skús ich ešte namočť do slanej vody, uvidíš
Antea
12.12.12,17:51
No ja to robiť neviem ,ale také dobré aké mi posiela kamarát z Terchovej som ešte nejedol.
Na druhej strane Rozsutca ich vymysleli