mimi
12.12.12,13:17
Dobrý deň,

na porade som čítala, že je zmena v max. hotovosti v pokladni od 1.1.2013.
Neviem to nájsť, už hľadám 45 minut. Neviete náhodou na základe akého dokladu je stanovaná max výška hotovosti v pokladni od 1.1.2013?

Dúfam, že sa mi to nesnívalo. :-)

Ďakujem

mimi
Tweety
12.12.12,12:18
Dobrý deň,

na porade som čítala, že je zmena v max. hotovosti v pokladni od 1.1.2013.
Neviem to nájsť, už hľadám 45 minut. Neviete náhodou na základe akého dokladu je stanovaná max výška hotovosti v pokladni od 1.1.2013?

Dúfam, že sa mi to nesnívalo. :-)

Ďakujem

mimi
Vážne ? A kde si to čítala, daj link. To určite nie je správna info.
mimi
12.12.12,12:19
Tu som to čítala medzi naj otázkami...a teraz to neviem nájsť. :-( Hľadám ďalej... alebo mi fakt už šibe z účtov. :-)
veronikasad
12.12.12,12:22
Tu som to čítala medzi naj otázkami...a teraz to neviem nájsť. :-( Hľadám ďalej... alebo mi fakt už šibe z účtov. :-)
Nemýliš si to náhodou s max. sumou platby v hotovosti ?
mimi
12.12.12,12:26
veronikasad... je to možné, že si to s tým pletiem.. preto som si to chcela znova prečítať. Vtedy som to len letmo pozrela a je možné, že som si to zle zapamätala.
Tweety
12.12.12,12:29
veronikasad... je to možné, že si to s tým pletiem.. preto som si to chcela znova prečítať. Vtedy som to len letmo pozrela a je možné, že som si to zle zapamätala.
Určite si to zle prečítala, lebo obmedziť pokladničnú hovotosť súkromným firmám nie je možné. Hoci niekedy dávnejšie to tak bolo, ale to neboli súkromné, všetko bolo štátne, ale možno čo keď raz?
Aljok
12.12.12,12:36
Tu som to čítala medzi naj otázkami...a teraz to neviem nájsť. :-( Hľadám ďalej... alebo mi fakt už šibe z účtov. :-)

Asi hľadáš túto tému :

http://www.porada.sk/t205089-zakon-o-hotovostnych-platbach-schvaleny.html
mimi
12.12.12,12:37
Určite si to zle prečítala, lebo obmedziť pokladničnú hovotosť súkromným firmám nie je možné. Hoci niekedy dávnejšie to tak bolo, ale to neboli súkromné, všetko bolo štátne, ale možno čo keď raz?

Viem, že to voľakedy bolo, že len maximum nejakej sumy v hotovosti mohlo byť a zvyšok museli dávať na účet.

Ospravedlňujem sa, že som urobila chaos.
Tweety
12.12.12,12:37
Viem, že to voľakedy bolo, že len maximum nejakej sumy v hotovosti mohlo byť a zvyšok museli dávať na účet.

Ospravedlňujem sa, že som urobila chaos.
Nestalo sa nič vážne, keby len také veci sa stávali, bolo by sveta žiť.
mimi
12.12.12,12:41
Asi hľadáš túto tému :

http://www.porada.sk/t205089-zakon-o-hotovostnych-platbach-schvaleny.html



Ďakujem pekne..toto som čítala. :-)