lapaj91
12.12.12,18:06
Potreboval by som uver bez dokladovania prijmu okolo 3 000 € .. nemozem dokladovat prijem kedze som zivnostnik a moj zaklad dane je dost mizerny... paierovo nezarabam skoro nič... CHCEl by som ručiť bytom... ktora banka by mi dala uver bez dokladovania prijmu ?
Tweety
12.12.12,17:21
Potreboval by som uver bez dokladovania prijmu okolo 3 000 € .. nemozem dokladovat prijem kedze som zivnostnik a moj zaklad dane je dost mizerny... paierovo nezarabam skoro nič... CHCEl by som ručiť bytom... ktora banka by mi dala uver bez dokladovania prijmu ?
Ty chceš prísť o byt kvôli úveru? AK nemáš skoro žiaden príjem, nebudeš mať teda ani na splácanie a pri nebankovke ľahko prídeš ešte aj o byt. To je veľká trúfalosť. Ak je tá mizéria len naoko, tak ho ber, ale žiadna banka bez dokladovania príjmu úver neposkytne.
lapaj91
12.12.12,17:34
Ty chceš prísť o byt kvôli úveru? AK nemáš skoro žiaden príjem, nebudeš mať teda ani na splácanie a pri nebankovke ľahko prídeš ešte aj o byt. To je veľká trúfalosť. Ak je tá mizéria len naoko, tak ho ber, ale žiadna banka bez dokladovania príjmu úver neposkytne.
samozrejme ze je to len na oko... mam z cooh splacat ten uver, len papierovo som neni schopny.. nebankovky neberem nai do uvahy.. len banky.. takze neni sanca rucit len bytom ano ?
Paula
12.12.12,17:34
Príjem by bol, len krátený papierovo :cool:. Tak vyšlo.
Mila123
12.12.12,17:36
americké hypotéky na tom idú, bez overovaného príjmu, ak sa nemýlim.......

nevýhody? vyššie % úveru a záložné právo na nehnuteľnosť (asi 40-50 % poskytnú úveru na nehnuteľnosť)
Paula
12.12.12,17:40
Dovtedy sa chodí s krčahom po vodu, kým.....
bobekoad
12.12.12,18:36
otp banka ti da, ale nehnutelnost musi byt v okresnom/krajskom meste, to je podmienka banky.