kimart
14.12.12,07:02
Z nemenovaného časopisu som získala informáciu, že po novom roku nebude môžnosť odkladu daňovej povinnosti, a teda budú musieť všetci podávať DP do konca marca, prosím nie je to kačica?
Tweety
14.12.12,06:06
Na porade to už je, odklady už nebudú možné. Budú možné len u tých, ktorí majú príjmy zo zahraničia. DP za rok 2012 sa bude podávať v riadnom termíne.
kimart
14.12.12,06:15
Tweety ďakujem za odpoveď, ja som to tu hľadala, no našla som len staré príspevky.
Pod príjmami zo zahraničia sa rozumejú príjmy napr. za služby ktoré faktúrujeme do ČR?
kimart
14.12.12,06:16
Tweety ďakujem za odpoveď, ja som to tu hľadala, no našla som len staré príspevky.
Pod príjmami zo zahraničia sa rozumejú príjmy napr. za služby ktoré faktúrujeme do ČR?
Potom žiadame alebo oznamujeme odklad daňovej povinnosti?
Tweety
14.12.12,06:19
Tweety ďakujem za odpoveď, ja som to tu hľadala, no našla som len staré príspevky.
Pod príjmami zo zahraničia sa rozumejú príjmy napr. za služby ktoré faktúrujeme do ČR?
Potom žiadame alebo oznamujeme odklad daňovej povinnosti?
Pozri tu do príspevkov:
http://www.porada.sk/t205662-ake-prijmy-sa-povazuju-za-prijmy-zo-zahranicia.html#post2201814
veronikasad
14.12.12,06:20
Tweety ďakujem za odpoveď, ja som to tu hľadala, no našla som len staré príspevky.
Pod príjmami zo zahraničia sa rozumejú príjmy napr. za služby ktoré faktúrujeme do ČR?
Potom žiadame alebo oznamujeme odklad daňovej povinnosti?
Nie, rozumejú sa tým príjmy zo závislej činnosti zo zahraničia, kde potvrdenie o príjme zamestnanci dostávajú neskôr