premiko
27.02.06,11:36
...poslal som tri emaily na admina a zatial mi stale neodpovedal........co sa deje?....kde si admin...?....potrebujem vediet preco je este stale moj aktualizovany subor v karantene........prosim o odpoved.....admiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin!!!!!
:eek:
Barbara
27.02.06,10:52
...poslal som tri emaily na admina a zatial mi stale neodpovedal........co sa deje?....kde si admin...?....potrebujem vediet preco je este stale moj aktualizovany subor v karantene........prosim o odpoved.....admiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin!!!!!
:eek:


asi náš zlatý Ricsi má dovolenku, lebo nie je tu medzi nami.

p.s.kuk dole na prihlásených účastníkov a uvidíš či je prihlásený alebo nie!!!!:D
momentán nie je :p :)
Barbara
09.03.06,10:34
No vitaj Ricsi medzi nami, prosím Ťa kde si sa nám túlal, že Ťa tutok tak dávno nebolo vidieť?????:D :D :D
Richard
09.03.06,13:10
všetko je vybavené
Richard
09.03.06,13:19
...poslal som tri emaily na admina a zatial mi stale neodpovedal........co sa deje?....kde si admin...?....potrebujem vediet preco je este stale moj aktualizovany subor v karantene........prosim o odpoved.....admiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin!!!!!
:eek:

Hmmm, ale moj outlook vravi nieco ine:

Richard napsal(a):

>Zdravim Milan,
>
>Mozes zmenit subor cez upravit. Pridas novy. Ak by ti to neslo, napis a
>posli mi to ja to tam vymenim.
>Richard
>
>
>--------------------------------
>
>Srdecne zdravim,
>
>zaujmalo by ma ci mam moznost v dokumentoch pridany subor aktualizovat.
>Jedna sa konkretne o subor Dochadzka II, ktory by som chcel nahradit
>obnovenym, vylepsenym suborom.
>
>
>Milan
>
>--------------------------------
>

>
>
Richard,

vdaka za odpoved, prave na to pozeram...neviem kde som pozeral...skusim, uvidim, ak bude treba, dam vediet...

Milan