michaelson
15.12.12,17:20
caute, potrebujem previest VHS do PC ... zapojil som vsetko ako sa ma len zvuk mi nejde. na Vhs prehravaci mam scart, 2 antenove vstupy cize vstup a vystup, a spredu je biely kde je napisane Audio a zlty kde je napisane video. Cez antenovy kabel ide v pohode prehrat po zapojenie na TV kartu, akurat zvuk nejde. tak zapojil som ten zlty a biely a cez taky prevodnik somt o napojil na tv kartu-konektor okruhly s 9timi malymi dierkami..uz nesiel ani obraz. potom som nechal antenu a zvuk som sa snazil zapjoit na zvuk.kartu, tiez nic..par kombinaci a stale nic .) nevie mi niekto poradit ?? diky moc
misoft
15.12.12,16:27
spredu je biely kde je napisane Audio a zlty kde je napisane video - ale to sú vstupy - napr. od kamery.

tak zapojil som ten zlty a biely a cez taky prevodnik somt o napojil na tv kartu-konektor okruhly s 9timi malymi dierkami.
No ak to máš vpredu - tak to na 100% budú vstupy - žltý - video komposit vstup, biely - audio komposit - ale od nejakého zdroja. Malá okrúhla s deviatimi dierkami = S-video.

Výstupy vo väčšine sú vzadu.
Aký VHS prístroj?Typ, značka, označenie.
michaelson
15.12.12,16:38
jaj tak.. tak ked su vstupy tak to asi nic.. nansiel som ho na google ale je to daewoo video recoder st 226k ..ale vyzera uplne ako tento akurat ma len dva vstup vpredu a to zlty a biely.. http://c0.dmlimg.com/1fc1c1c2db5852e08ffc380475e2633699a6ca4f0b51b5e17c 6691db95ece86e.jpg ...
a zozadu ma len scart a antena vstup antena vystup.. ako to mam potom prepojit na TV kartu do PC aby mi siel eln zvuk.. lebo ten antenovy kabel prenesie len obraz teda aspon mne...a scart na TV karte nieje :D
misoft
15.12.12,16:48
michaelson
15.12.12,16:53
potrebujem scart s vyvodmi na pincle.. inac to nevidim .... na karte su dve anteny vstup vystup, to S-video , a este jedna dierka :D vyzera to jak na sluchatka :D
command
17.12.12,04:49