Freaky
16.12.12,13:15
Zdravím. Mám zapojené reproduktory a cez ne slúchadlá, no v slúchadlách zvuk nejde. Ale v reproduktore bez slúchadiel áno, v čom je problém? V Reproduktoroch alebo v slúchadlách?

Edit: Práve som s tým niečo skúšal, fungujú ale len pri pohyboch s káblom a následne s jeho nehýbaním. Ak s ním pohnem tak je to preč. Môže to byť v koncovke slúchadiel?
Charon
16.12.12,15:00
Odporúčam:
1) Zobrať iné slúchadlá, napr. z MP3 prehrávača a pripojiť ich na výstup z reproduktorov (výstup na to určený).
2) Vyskúšať TIE slúchadlá v inom zariadení. Napr. v MP3 prehrávači.

V prípade, že (pravdepodobne) jack nebude totožný, skúsiť redukciu.

Po tomto dostaneš jasnú odpoveď, v ktorom zariadení je chyba. Vlastne je aj tretia možnosť. Skúsiť premerať ako výstup z reproduktorov, tak aj slúchadlá. Ostatné rady sú iba dohady. Treba byť exaktný :-)

Pozn. TIE slúchadlá sú slúchadlá v príspevku Tebou spomenuté.
Freaky
16.12.12,15:13
Tie moje slúchadlá fungujú aj v Mp3, doteraz od augusta myslím normálne bežali, len teraz sa s nimi niečo stalo. Proste ak nastavím kábel tak idú, len stačí s ním pohnúť o 1mm a už nefungujú.
Charon
16.12.12,15:40
Stále si neodpovedal... Vysvetlím, čo som sa pýtal.
Je možnosť, že máš chybu (poškodený, prerušený kábel, rozlepený spoj):
1) jack samec na slúchadlách
2) kábel medzi slúchadlami
3) jack samica v reproduktoroch (resp. niečo za vstupom)

Teda ešte raz... slúchadlá Ti nehrajú aj inde, resp. hrajú aj ide ak s nimi hýbeš, či iba "nehrajú" v reproduktoroch s musiš s nimi hýbať IBA ak sú pripojené k reproduktorom, ale ide sú o.k? (viem, komplikovaná veta)
Freaky
16.12.12,16:25
Slúchadlá nehrajú ani inde, či už mobil, Mp3..a už ani keď hýbem s káblom.
misoft
16.12.12,17:13
Bóžinku - kúp nové, tieto sa ani opravovať neoplatí.
misoft
16.12.12,17:14
Freaky - ja teda neviem, ale ťa nechápem. Nefungujú v niekoľkých zariadeniach = chybné slúchadlá. Dvihni zadok, skoč do predajne a kúp za pár € nové a máš po probléme.
Freaky
16.12.12,17:56
V nedeľu asi ťažko, ja len som sa chcel uistiť či nie sú chybné reproduktory, lebo do teraz slúchadlá išli bez problémov. Každopádne ďakujem za rady...
misoft
16.12.12,20:10
Hypermarkety otvorené často i v nedeľu a slúchadlá majú aj za 4€
misoft
16.12.12,20:12
A doložím - ja mám z Tesca za 1€ a fungujú. Pokazia sa - vyhodím, kúpim nové.