valeria64
16.12.12,14:25
V piatok sme boli v Max-e v Prešove. Dve dámy( tam ponúkali Egypt powder za 20 Eur, perfektne to predviedli, zaujalo ma to -zakúpila som si. Balená bola v hlinenej dôze, firma MIJA ( p.Milota a Jana.) Večer som hľadala informácie na internete, objavila som ešte jeden výrobok LILLE, ten bol v plastovej čiernej krabičke. Zistila som aj kontakt na tú dámu,p.Vasilová.Zavolala som jej, lebo som mala obavy , že som bola podvedená. Každá tvrdí , že falzifikát predáva tá druhá.

Prosím, vedel by mi niekto pomôcť a poradiť, ktorý výrobok je pravý a aké máte skúsenosti s používaním Egyptskej hlinky? ĎAKUJEM PEKNE.
lujza.j
29.12.12,14:58
Diana13
09.01.13,21:06
výrobcov je naozaj viac, ja som si kúpila priamo v Egypte na dovolenke v Hurgháde egyptský púder už pred pár rokmi a je veľmi podobný práve púdru "MIJA" ktorý práve používam, som s ním veľmi spokojná. Zakúpila som si ho na INTERBEAUTY v Bratislave. Môžem doporučiť.
rebeccca
19.01.13,12:13
aj ja mam hlinku od MIJA a mala sm aj od LILLE a moj nazor je taky ze MIJA ma podla mna krajsiu farbu a co je v umeline predca garciogeny a nechapem prirodne trblietky sa tam ako dostali to je moj nazor ale doporucujem od firmy MIJA jednoznacne
buchač
19.01.13,12:16
výrobcov je možno aj viac...prepáč, ale mať tvoje starosti...:D


...pokiaľ nemáš na hrudi a či na ksichte hlinu ......no problém ...:---
Diana13
30.04.13,15:54
Petra Pusová
28.05.14,16:07