vlčica2
18.12.12,12:08
ako zaúčtujem mimosúdne náklady? prišla nám faktúra z leasingovej spoločnosti, vyčíslili aj DPH, predpokladám, že tú si môžem uplatniť. hľadala som to tu na porade, no nikde nie je napísané ako to zaúčtovať. Ďakujem
Tweety
18.12.12,11:09
Za čo?
vlčica2
18.12.12,11:32
takto to je v texte: V súlade so zmluvnými podmienkami Vám účtujeme náklady spojené s vymáhaním splnenia povinností k zmluve č. ...
Tweety
18.12.12,11:36
takto to je v texte: V súlade so zmluvnými podmienkami Vám účtujeme náklady spojené s vymáhaním splnenia povinností k zmluve č. ...
Je to zmluvná pokuta? Musíš vedieť viac. Ak je to pokuta, tak 544.
vlčica2
18.12.12,11:39
viac neviem, proste prišla faktúra v nej napísané to, čo som už písala. občas mi príde faktúra "úroky z omeškania", to dávam na 544, no teraz v texte prišlo mimosúdne náklady, tak neviem....
Tweety
18.12.12,11:41
viac neviem, proste prišla faktúra v nej napísané to, čo som už písala. občas mi príde faktúra "úroky z omeškania", to dávam na 544, no teraz v texte prišlo mimosúdne náklady, tak neviem....
To sa vo firme nevie nikto k tomu vyjadriť? Veď tú fa musí niekto odsúhlasiť, nie?
Llívia
18.12.12,11:44
viac neviem, proste prišla faktúra v nej napísané to, čo som už písala. občas mi príde faktúra "úroky z omeškania", to dávam na 544, no teraz v texte prišlo mimosúdne náklady, tak neviem....
Pozri sa do lízingovej zmluvy alebo do všeobecných zmluvných podmienok lízingovky, tam to môže byť uvedené.