mika5555
18.12.12,20:16
Prosím , veľmi vás prosím, poraďte, ako sa brániť bosingu, otvoreným útokom zo strany riaditeľa. Je to strašné, už nevládzem, som učiteľka, navyše živiteľka rodiny, mám dieťa na vysokej škole, nemôžem si dovoliť prísť o prácu. Na koho sa obrátiť, neexistuje nejaká právna pomoc, nejaká organizácia, ktorá pomáha???
buchač
18.12.12,19:29
gymka
21.12.12,06:43
verím ti, že je to stresujúce. bosing som zažila na vlastnej koži, išlo to veľmi ´daleko, ohováranie, zo strany rš, poza chrbát ma nenazval ináč len - tá pi.a, stále mal nejaké problémy so mnou, na koberec som chodila pravidelne dva razy do týždňa, dokonca si so mnou povykal.... riešila som to podaním sťažnosti na radu školy, zria´dovateľa, inšpektorát práce. nič. nič. teraz ma už nevolá na koberec, ale vytvoril mi na škole takú atmosféru, že som tiež z toho zúfalá. málokto sa so mnou baví, ked vidí, že sa s niekým rozprávam, tak príde potom za dotyčným : " čo chcela?" a ľudia si radi kopnú do toho, koho pán riaditeľ nemusí. tiež som z toho nešťastná, vlečie sa to so mnou niekoľko rokov a som na liekoch. ak chceš viac pokecať a vysťažovať sa, napíš mi súkromnú správu.
bettylou
21.12.12,06:45
hádam je chlap nadrž...ný, to máš potom holt težký...
mika5555
04.02.13,19:56
gymka, prosím o tvoj kontakt na môj mail, neviem poslať súkromnú správu,chcem sa ozvať.
gymka
11.02.13,12:45
mika, nepoznám tvoj súkromný mail, ale ozvi sa mi na eva167@centrum.sk