Vladimír Ozimý
27.02.06,13:45
ahojte kamarati...mne ide len o to ze moj klient pracoval 40 dni v CR co je dost velka suma na dietach aleeeeee vzdy ho brali kamarati autom a ubytovanie mal zadarmo....ako preukazat narok na diety kedze ide o dost vyznamnu ciastku nerad by som to obchadzal skratka v cestaku by nemal nic ine len narok na diety....
Manual
27.02.06,12:53
ahojte kamarati...mne ide len o to ze moj klient pracoval 40 dni v CR co je dost velka suma na dietach aleeeeee vzdy ho brali kamarati autom a ubytovanie mal zadarmo....ako preukazat narok na diety kedze ide o dost vyznamnu ciastku nerad by som to obchadzal skratka v cestaku by nemal nic ine len narok na diety....
Vladimír, uplatnenie diet nie je podmienené preukazovaním cestovného alebo ubytovania. Ak niekde v ČR pracoval, tak má buď zmluvu alebo je SZČO a faktúruje a vo Fa píše čo robil od kedy atď... a podobne. A toto je dostatočný dôkaz na diety. Osobne by som sa nad tým nepozastavoval. Alebo nepracoval tam ? Ak áno, nie je čo riešiť:)
Vladimír Ozimý
27.02.06,13:08
no ved to je to najhorsie...ze skor niez nieco urobim poradim sa ako lenze 100 percent zivnostnikov urobi a potom nechape preco to nejde...ja mam len fakturu a na tej fakture je len vycislena suma a miesto vykonu ale odkedy dokedy tam nie je a to je problem ze ako mu urobit cestak aby si to v pripade aj obhajil...
Manual
27.02.06,13:12
no ved to je to najhorsie...ze skor niez nieco urobim poradim sa ako lenze 100 percent zivnostnikov urobi a potom nechape preco to nejde...ja mam len fakturu a na tej fakture je len vycislena suma a miesto vykonu ale odkedy dokedy tam nie je a to je problem ze ako mu urobit cestak aby si to v pripade aj obhajil...
Ale to už je na SZČO nie na tebe, ty mu daj na výber tieto možnosti, buď si to s tou firmou v ČR nejak potvrdí a má pokoj alebo bude prípadne obhajovať DU, iná možnosť nie je. Ak mu to za to stojí dá si to v ČR odobriť a má pokoj.:)
Vladimír Ozimý
27.02.06,14:30
presne takto zmyslam aj ja :) dik