rocbarocco
20.12.12,12:18
Predávam elegantý dámsky tovar ktorý však musím dovážať zo zahraničia. Rada by som našla dodávateľa na Slovensku ktorý ponúka kvalitný tovar za primeranú cenu.
Majko1125
20.12.12,11:41
Dobrý deň, sme slovenská veľkoobchodná firma ktorá sa zaoberá predajom luxusného elegantného oblečenia tureckej a francúzkej módy pre dámy i pánov. Ponúkame kvalitný tovar a za veľmi prijateľnú cenu. Náš sklad sídli na ulici Starej Vajnorskej 19 v Bratislave. Môžte si prezrieť i našu stránku www.chicfashion.sk alebo na facebooku chic fashion bratislava, kde získate poprípade aj náš telefonický kontakt alebo nás môžte kontaktovať na mail chicfashion.sk@gmail.com .

S pozdravom spoločnosť chic FASHION.
joey3000
22.03.13,20:53
v pripade zaujmu o nakup oblecenia za VO ceny nas kontaktujte na gabo.tkac@gmail.com
moon555
10.04.13,14:29
Dobrý deň, som obchodník VO Mag Móda, ktorý sa zaoberá distribúciou dámskeho oblečenia (saká, nohavice, kostýmy, blúzky a pod.). Všetko je to športová elegancia vhodná na každodenné nosenie. Veľmi rád by som Vás navštívil osobne vo Vašej predajni. V prípade záujmu ma kontaktujte na lubomir.horvath@gmail.com