rado3105
21.12.12,08:50
Dobry den,
mam tento uctovny softver - Multilicencia - jednoduche a podvojne uctovnictvo. Mojej firme robi uctovnictvo priatelka a chce jej jednoduche vyplnovacky pomoct matka. Takze rad by som uctvnictvo pouzival na dvoch pocitacoch - jednu licenciu. Existuje na stranke oberonu moznost hardveroveho kluca. Neviem ci to je to co vyzadujem. Pocitace budu samozrejme sucastou jednej siete(VPN).
Dakujem za rady
Do Oberonu sa dovolat dlhsie neda, takze tam mi nemaju poradit...
rado3105
25.02.13,22:06
http://rado3105.blogspot.sk/2013/02/oberon-uctovnictvo-na-viacerych-pc-cez.html
tu je navod ako to rozbehnut cez siet alebo vpn....funguje to krasne....
simana
28.02.13,09:09
Tvoj návod je úžasný, krásny, geniálny ba priam fantastický, ibaže účtovníctvo ani mzdy na ktoré treba usb klúč na multilicenciu nie je ešte v novom Oberone, a teda sa nedá migrovať na SQL, takže celý Tvoj návod je zároveň alebo totálny nezmysel alebo predbehol dobu, lebo v starých programoch sa dá používať len databáza mdb a na stránkle exalogic sa píše že podvojné bude tak za mesiac alebo dva, v reále ktovie kedy takze ak sa na tvoj úžasný návod pozre nejaký laik len bude čučať ako sova do hodín....
Ale neboj sa Ty ešte Mikuláša, na porade je takýchto nezmyslov hádam aj 70 percent a možno aj viac, málokto tu napíše dačo čo by malo hlavu-patu.