bugisoft
21.12.12,23:00
Ahojte. Na diplomovú prácu robím webstránku, kde zobrazujem algoritmom cestopisy zo slovenského a čiastočne aj českého webu na jedno miesto. Cestopisy zobrazujem na mape, aby sa v nich používatelia vedeli prehľadne orientovať, a aby mohli čítať len cestopisy o ktoré majú záujem. Stránka je dostupná na webe: www.tripsurfing.sk (http://www.tripsurfing.sk) . Chcel by som sa opýtať na vaše názory, či niečo takéto má vôbec zmysel robiť, či má to podľa vás pridanú hodnotu (ktorou by mala byť inšpirácia, kam vyraziť na výlet) a či by ste takéto niečo aj využívali, pretože chcem robiť na diplomovku niečo, čo sa reálne aj bude využívať. Ďakujem.
kom0dus
21.12.12,22:05
podla mna skvely napad, ak by to bolo vo forme aplikacie pre android/ios aj ako navigacia pre bike tury.
doplnil by som slovenske hrady http://www.treking.cz/regiony/hrady-slovensko.htm
bugisoft
22.12.12,18:45
Áno máš pravdu, ako mobilová aplikácia by to bolo zaujímavé, praktické. Určite v budúcnosti to chcem urobiť aj na mobil. Ďakujem aj za tú stránku hradov, vyzerá, že sú tam fakt všetky hrady na Slovensku, škoda, že články sú v češtine, ale nevadí.
freddy87
23.12.12,14:28
Mne sa to páči, výborný nápad ;)
pivko
23.12.12,16:05
Nefunguje to vobec , tak že zatial o ničom.
kom0dus
25.12.12,11:27
s cestinou nema google translator ziaden problem:)

mne by sa taka aplikacia velmi hodila, spustim na mobile, vyberiem si nejaku zaujimavu lokalitu, pozriem foto ostatnych uzivatelov, co tam boli, a ideme na turu, co sa tych hradov a zrucanin tyka, mame toho na slovensku velmi vela, skoda ze sa tomu nikto nevenuje, nikto to nepropaguje.

no a samozrejme, ak by som tam vedel uploadnut aj svoje foto a pripadne pridavat recenzie, alebo pridat novu lokalitu, napriklad najdem nieco zaujimave, nejake miesto, kde sa oplati zajst.. tak toto by bolo super. Ale vsetko cez mobil/tablet. Mne uz PC pride neprakticke;)
retro13
02.01.13,11:24
Mne sa to paci. Akurat by to chcelo ku konkretnym miestam aj panoramy. Pre inspiraciu www.virtualtravel.sk