Ailise
23.12.12,13:19
Zdravím,

chcela by som sa spýtať, ak napálim mp3 na CD-R, prehrá mi to potom veža, ktorá podporuje: CD, CD-R a CD-RW?
ivka70
23.12.12,12:21
Ak veza podporuje mp3 format, tak snad ano :)
Ailise
23.12.12,12:24
ivka70: To práve netuším, je tam napísané len že CD, CD-R, CD-RW compatible
Ale je už dosť stará, určite má viac než 6 rokov, takže asi skôr nie?
Vlado40
23.12.12,12:27
CD nie je také drahé aby si to nemohla skúsiť,ak nevieš či veža prehrá MP3.
Ailise
23.12.12,12:35
Ďakujem, mňa skôr zaujímalo, že či keď už to bude na CD-R, ktoré veža podporuje, či to teda nestačí. Ale ak som to pochopila dobre, tak pravdepodobne nie lebo tá hudba samotná bude aj tak v mp3. Ďakujem ešte raz.
mecky
23.12.12,17:14
Ďakujem, mňa skôr zaujímalo, že či keď už to bude na CD-R, ktoré veža podporuje, či to teda nestačí. Ale ak som to pochopila dobre, tak pravdepodobne nie lebo tá hudba samotná bude aj tak v mp3. Ďakujem ešte raz.
pochopila si dobre :)
takze bud najst manual a tam to dohladat
alebo sem napis presny typ tej veze a dohladame to na nete
misoft
23.12.12,20:58
ak napálim mp3 na CD-R, prehrá mi to potom veža, ktorá podporuje: CD, CD-R a CD-RW?
Týmto dávali najavo, aké "placky" veža je "ochotná" čítať. Či jej firmvare dokáže pracovať so súbormi typu *.mp3 - to musí byť napísané v návode - podporované formáty súborov.
Podporované nosiče (médiá):
CD = klasická placka (lisovaná z výroby - originál) - už s uloženými dátami - nedá sa na ňu zapisovať, len čítať.
CD-R = placka, na ktorú je možné raz napáliť a potom už len z nej čítať.
CD-RW = placka, na ktorú je možné viacnásobné zapisovanie.
Ailise
12.01.13,06:54
Ďakujem ešte raz, keďže som si teraz už takmer úplne istá, že veža mp3 nepodporuje (nemám manuál, ale je dosť stará, asi aj viac než 10 rokov), napálila som to ako audio a funguje to :)