88_hony
23.12.12,18:32
mam taky problem ze mi stale pada...otvorim..kliknem nabunku a prestane pracovat...a ked sa nestane toto tak ked urobim nejake upravy..bud mi napise ze schranku sa nedalo otvorit....ked dam ulozit tak mi vyhodi okno:
pri ukladani C:..... sa vyskytli chyby. program microsoft excel moze tento subor ulozit az po odstraneni niektorych funkcii.ak chcete opravy vykonat v novom subore, kliknite natlacidlo Pokracovat. ak chcete zrusit ukladanie suboru, kliknite na tlacitlo Zrusit.

neviem co stym mam robit..ked sa mi to prvy krat stalo som preinstaloval office a islo to..a teraz som aj preinstaloval a stale to robi...
Charon
24.12.12,08:33
Skus nejaky program no opravu registrov. Neviem či CCleaner bude postačovať. Odporúčam - stiahni si nejakú trial verziu - a s ním si daj registre do poriadku. Ja používam roky system mechanic, ale je ich oveľa, ovaľa viac.
88_hony
24.12.12,09:20
na novo som preinstaloval...sitahol som si ten mechanic..mal som aj ccleaner cez oba som opravil registre a vyzera ze zatial to funguje...uvidim do kedy...ale vdaka za razu :)
Charon
24.12.12,10:44
Niekedy sa neda bez opravy registrov. Držím si svoj comp v poriadku, nič naviac neinštaľujem, experomenty robím v sandboxe a napriek tomu dôjde k chybnému zápisu, resp. zlému reťazcu na nesprávnom mieste.