Lubos1978
25.12.12,12:11
Sme s.r.o, v ktorej budeme mat zamestnancov na pracovnu zmluvu od 1.1.2013 (doterajsi dohodari). Prevadzka je 7 dni v tyzdni a teda rozvrhujeme pracovne zmeny zamestnancov na 7 dni (zamestnancom vyjde praca cez vikend kazdy druhy tyzden, v danom tyzdni maju 2 dni volna pocas pracovnych dni).

Je mozne, aby sa v pracovnej zmluve dohodlo, ze zamestnanci suhlasia s tym, ze nemaju narok na priplatok za nadcasy, ako aj pracu cez vikend aj v sviatok? Zamestnanci su s tymto OK a su ochotni to podpisat dobrovolne. Nebude takato uprava pracovnej zmluvy v rozpore so zakonnikom prace?

Len pre doplnenie, odbory, dovernikov, oficialnych zastupcov zamestnancov a podobne nezmysly nemame. Sme maly team, kde sa vieme dohodnut, ferovo a cestne pre obe strany.
Mila123
25.12.12,13:05
ako na prvý pohľad vidím, čítam ste super firma.......
nie je možné, takéto nezmysly dávať do PZ........
Lubos1978
25.12.12,13:22
Mila123, vies, niekedy mozu veci fungovat aj bez toho, ze by uradnik, ci zakon urcil, ako to ma byt. Ked su zamestnanci OK s tym, ze nechcu priplatok za pracu cez vikend, alebo sviatok lebo s tym nemaju vobec problem, tak preco ma zakon takyto priplatok firme prikazovat? Nejako mi unika zmysel tohto.

Ked som bol ja sam zamestnanec, mal som nadcasy zahrnute v zakladnej mzde. Ani ma nenapadlo to riesit, ci pocitat hodiny nadcasov. Jednoducho bolo treba, tak som robil nadcas. Asi ti je jasne, ze som nerobil za pasom, ani pri lopate. A keby za mnou prisiel nahodou odborar s prihlaskou, tak ho poslem kade lahsie.
tienik
25.12.12,13:49
NUz neviem, ked Tvoja firma bezi aj cez vikend, predpokladam ze to robis preto, ze Ti to prinasa dake €. No a potom nerozumiem preco z tych € nechces zaplatit odmenu aj zamestnancom. Ak nefungujete cez vikend ako charitativna oraganizacia, tak preco to od nich chces zadarmo?
Lubos1978
25.12.12,13:57
pretoze ked robia cez vikend, tak potom maju cez pracovne dni (spravidla) 2 dni volna. Ale OK, uz som sa inde ako na Porade docital, ze sa jedna o nerovnomerne rozvrhnuty pracovny cas a v takomto pripade nemaju narok na priplatok. Sviatky vsak musi byt priplatok. A len pri veducich zamestnancoch sa moze v PZ dohodnut, ze praca nadcas, cez vikend alebo so sviatky je uz zahrnuta v zakladnej mzde. V zasade som toto potreboval vediet. Efektivnejsie vsak bolo googlovat ak klast otazku na porada.sk
Xanti
25.12.12,14:01
Efektivnejsie vsak bolo googlovat ak klast otazku na porada.sk Add zabudol si na podstatnú vec a to že sú sviatky, poraďáci nesedia celé dni na porade aby radili nonstop. Robia to bezištne vo svojom voľnom čase, ak si čakal, že zadáš tému na porade a hned okamžite máš odpoved čo sa ti bude páčiť tak si na omyle.

A ešte aj ked ideš zadávať tému tak sa ťa pýta či si hľadal to čo potrebuješ vedieť, mohol si si ušetriť písanie a trošku prehľadať poradu a net.

To len tak mimotemy