Beska
25.12.12,21:24
Ahojte, kúpila som si nový htc Wildfire. Keď sa pokúšam stiahnuť akúkoľvek aplikáciu, vypíše mi hlášku, že "Nie je možné nadviazať spoľahlivé dátové pripojenie k serveru. Môže ísť o dočasný problém alebo pre váš telefón nie sú aktivované dátové služby." Na internet sa bez problémov pripojím, na sťahovanie používam moju mailovú adresu na gmail - na túto mailovú schránku sa cez htc rovnako pripojím a vidím všetky maily. Ukazuje mi to už dlhšiu dobu, nie len teraz, takže o dočasný problém ísť nemôže. Skúšala som to cez wifi aj cez operátora. Neviem, čo znamená aktivované dátové služby:eek:. Pomôžete mi? Ďakujem
buchač
25.12.12,20:37
Ahojte, kúpila som si nový htc Wildfire. Keď sa pokúšam stiahnuť akúkoľvek aplikáciu, vypíše mi hlášku, že "Nie je možné nadviazať spoľahlivé dátové pripojenie k serveru. Môže ísť o dočasný problém alebo pre váš telefón nie sú aktivované dátové služby." Na internet sa bez problémov pripojím, na sťahovanie používam moju mailovú adresu na gmail - na túto mailovú schránku sa cez htc rovnako pripojím a vidím všetky maily. Ukazuje mi to už dlhšiu dobu, nie len teraz, takže o dočasný problém ísť nemôže. Skúšala som to cez wifi aj cez operátora. Neviem, čo znamená aktivované dátové služby:eek:. Pomôžete mi? Ďakujem
Skús nasledovné :

- start
- nastavenie
- bezdrôtové ovládacie prvky
- údajové pripojenie

P.S.:
Mám HTC HD2 , u mňa sa to takto ...
nunenko
25.12.12,20:38
skús nastavenia/aplikacie/sprava aplikacii/market a tam vymazať údaje, alebo zapni Dátové pripojenie na pozadí
Beska
25.12.12,21:13
Hľadala som podľa buchača - mám Nastavenie - Bezdrôtová komunikácia a siete a tam mám Wi-fi (som pripojená), Nastavenie Wi-Fi, Bluetooth (vypnuté), Nastavenie Bluetooth, Portable Wi-Fi hotspot (vypnuté), Nastavenie Portable Wi-Fi hotspot, Nastavenie VPN, Mobilná sieť - Pripojiť sa na internet (vypnuté), Mobilné siete - Nastavenie možností pre roaming, siete, Nastavenie pripojenia ce USB.

Údajové pripojenie som nenašla:(
Beska
25.12.12,21:25
som v správe aplikácií - market. Ponúka mi prevzaté aplikácie, Všetky aplikácie - Market. Ponúka mi Vynútiť zastavenie, potom píše údaje o pamäti: Celkovo 1,51 MB. Aplikácia 1,46 MB, Údaje 44 kb a vymazať údaje. Toto mám vymazať? Nič iné mi tam neponúka. Čo tým získam?
buchač
26.12.12,06:49
Hľadala som podľa buchača - mám Nastavenie - Bezdrôtová komunikácia a siete a tam mám Wi-fi (som pripojená), Nastavenie Wi-Fi, Bluetooth (vypnuté), Nastavenie Bluetooth, Portable Wi-Fi hotspot (vypnuté), Nastavenie Portable Wi-Fi hotspot, Nastavenie VPN, Mobilná sieť - Pripojiť sa na internet (vypnuté), Mobilné siete - Nastavenie možností pre roaming, siete, Nastavenie pripojenia ce USB.

Údajové pripojenie som nenašla:(
Opakujem ....Mám HTC HD2 , u mňa sa to takto ...to je iná mašina ;)

Opýtam sa ...
Máš novú mašinu ???
Kde je potom manuál ???

Lebo v ňom sa píše...


Datové připojení
Telefon bude automaticky nakonfigurován pro používání datového připojení mobilního
operátora, když poprvé telefon zapnete (pokud je vložena karta SIM).
Kontrola používaného datového připojení
Na obrazovce Plocha stiskněte tlačítko MENU a potom klepněte na položku Nastavení >
Bezdrátová síť & sítě.
Klepněte na položky Mobilní sítě > Provozovatelé sítě nebo Názvy přístupových bodů.
Zapnout nebo vypnout datové připojení
Vypnutí datového připojení může optimalizovat provozní životnost baterie. Můžete také
uspořit poplatky za datové připojení. Když je však datové připojení vypnuto, nemusí být
možné přijímat automatické aktualizace e-mailu, účtů sociální sítě a další synchronizované
informace.
Stiskněte a držte tlačítko POWER.
Posuňte se nabídkou možností telefonu.
Klepněte na položku Mobilní síť.
Vytvoření nového přístupového bodu
Pokud potřebujete do telefonu přidat další datové připojení, vyžádejte si název přístupového
bodu a nastavení (včetně uživatelského jména a hesla v případě potřeby) od mobilního
operátora.
Na obrazovce Plocha stiskněte tlačítko MENU a potom klepněte na položku Nastavení >
Bezdrátová síť & sítě.
Klepněte na Mobilní sítě > Názvy přístupových bodů.
Na obrazovce APN stiskněte tlačítko MENU a potom klepněte na položku Nový APN.
Na obrazovce Upravit přístupový bod zadejte nastavení APN. Chcete-li upravit bod APN,
klepněte na položku nastavení APN.
Stiskněte tlačítko MENU a potom klepněte na položku Uložit.
Povolení datového roamingu
Datové služby při roamingu umožňují připojení k partnerským sítím vašeho mobilního
operátora a přístup k datovým službám, pokud jste mimo dosah pokrytí vašeho mobilního
operátora.
Při přístupu k datovým službám během roamingu vám mohou být účtovány značné poplatky. Na
informace o tarifech datového roamingu se zeptejte vašeho mobilního operátora předtím, než datové
služby při roamingu povolíte.
Na obrazovce Plocha stiskněte tlačítko MENU a potom klepněte na položku Nastavení >
Bezdrátová síť & sítě.
Klepněte na Mobilní sítě a pak zvolte zaškrtávací pole Datové služby při roamingu.
Můžete také vybrat zaškrtávací pole Zvuk datového roamingu, pokud si přejete, aby
telefon přehrál zvuk při každém připojení k roamingu.



...od strany 113

http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=htc%20wildfire%20manu%C3%A1l&source=web&cd=4&cad=rja&ved=0CEgQFjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.htcfans.cz%2FdownloadFile.php %3Ffile%3D_public%2Fupload%2Fmanualy%2FWildfire%2F 100531_Buzz_HTC_Czech_UM.pdf&ei=eanaUJL6BeqL4gTZ5oCgDw&usg=AFQjCNEY4bledZnf42clZbNZK1tawdWKhA&bvm=bv.1355534169,d.bGE